ACANA Adult Large Breed

Повнораціонний збалансований сухий корм для дорослих собак великих порід.

Цей корм з великою кількістю протеїну і меншим - вуглеводів наболее близький до природного раціону Вашої собаки великої породи. ACANA наповнена найкращими регіональними м'ясними інгредієнтами (60%!), Включаючи курчати, вирощеного на вільному вигулі, цільні яйця з місцевих ферм на преріях і свіжої риби з холодних вод Тихого океану біля острова Ванкувер. Цей корм не містить пшениці, кукурудзи і глютену. Замість цього ACANA ADULT LARGE BREED містить фрукти і овочі - джерело нізкоглікеміческім вуглеводів, які підтримують стабільний рівень енергії без простих цукрів, які ведуть до набору зайвої ваги.   

Особливості:   

        
  • Багаті білками і жирами інгредієнти (канадські курчата, вирощені на вільному вигулі, цільні яйця і тихоокеанська риба) доставляються свіжими і не містять консервантів.     
  • Містить свіжу регіональну рибу, виловлену на волі - прекрасний джерело не перероблених жирних кислот Омега 3 (ДГК і ЕПК), що важливо для натурального раціону всіх собак.     
  • Оскільки надмірна вага впливає на кістки і суглоби, Акана не містить швидких вуглеводів на зразок картоплі і тапиоки, замість них - м'ясні протеїни і нізкоглікеміческім фрукти і овочі, необхідні для здоров'я і відмінної фізичної форми собак великих порід.     
  • Містить багато високоусвояемих тваринних білків і мало непотрібних вуглеводів, що краще відповідає природним харчовим потребам собак.     
  • Вручну зібрані морські водорості, ягоди та інші корисні рослини, що входять до складу корму, поставляють в організм натуральні антиоксиданти і фітокомпоненти.     
  • Корм ​​містить натуральні джерела глюкозаміну (свіже м'ясо і хрящі курчати), хондроїтин та найважливіші мінеральні речовини, включаючи кальцій і фосфор в збалансованому співвідношенні.   
Свіже м'ясо курчати без кісток (13%), висушені м'ясо курчати (12%), висушене м'ясо індички (11%), червона сочевиця, зелений горошок (8%), квасоля, лівер (печінка, серце, нирки) (4%) , висушене м'ясо оселедця (4%), свіжі цільні яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), жир з оселедця (3%), курячий жир (3%), в'ялена люцерна, зелена сочевиця, жовтий горошок , клітковина горошку, свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатна гарбуз, пастернак, капуста Кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінку індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтея, плоди шипшини, цинку протеінат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium.
Вага собаки, кг Добова норма, грам / добу
Активний спосіб життя Малоактивний спосіб життя
30 400 270
40 510 330
50 600 390
60 660 450
70 750 510
80 840 560