ACANA Free-Run Duck

Раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, де м'ясо качки (50%) є єдиним джерелом легкозасвоюваних протеїнів, що ідеально підходить всім собакам з чутливим травленням.
6 кг
2 224 грн
Купити
340 г
193 грн
Купити
2 кг
918 грн
Купити
11,4 кг
3 577 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

ACANA Free-Run Duck - це раціон з обмеженою кількістю інгредієнтів, де м'ясо качки (50%) є єдиним джерелом легкозасвоюваних протеїнів, що ідеально підходить всім собакам з чутливим травленням. М'ясо качки, вирощеної на «вільному вигулі» в Онтаріо, доставляється до нас свіжим в високопоживні співвідношенні WholePrey ™, в якому м'ясо, внутрішні органи і хрящі є відображенням природного раціону собак.

Свіжі груші сорту «Бартлетт», гарбуз і мускатна гарбуз є багатим джерелом розчинної клітковини, яка необхідна для здорового травлення. Виготовлена ​​з неперевершених свіжих інгредієнтів на наших відзначених нагородами канадських кухнях, ця Біологічно Відповідна формула ідеальна навіть для самих вибагливих вихованців. Ознайомтеся з нашими інгредієнтами, і ми думаємо, Ви погодитеся з нами!

Біологічно Відповідні корми на основі м'яса для відображення природного раціону собак Найближчим родичем всіх домашніх собак є сірий вовк. Протягом останніх років від вовка відбулися сотні порід собак, але, не дивлячись на це, їх фізіологія залишилася незмінною. Наша філософія Біологічного відповідності проста: відобразити багатство, свіжість і різноманітність м'яса, яке б собаки вживали в дикій природі, обмежуючи кількість вуглеводів і синтетичних добавок, які не властивих природному раціону.

БІЛЬШЕ М'ЯСА (50%) БІЛЬШЕ ПРОТЕЇНІВ (31%)

Собаки від природи м'ясоїдні, вони біологічно вимагають м'ясної їжі, з високим вмістом білка. У них гострі зуби, короткий травний тракт, організм, адаптований виключно до м'ясного раціону харчування, багатому білками і жирами тваринного походження Тому в кормі ACANA Free-Run Duck 50% складу - це м'ясо качки, вирощеної на «вільному вигулі» в Онтаріо, визнане «придатним для вживання в їжу людиною», до прибуття на наші кухні. У кормах ACANA повністю відсутні концентровані білки з картоплі або гороху, які поширені в традиційних кормах, замість них, до складу кормів ACANA входять високоякісні протеїни з риби (а не рослинного), які необхідні для підтримки м'язової маси і природного харчування Вашої собаки. Що незрівнянно з традиційними кормами, які містять незначну кількість білка (з великою кількістю вуглеводів) або містять невідповідні для собак концентрати рослинних протеїнів.

ВИСОКУ ЗМІСТ СВІЖИХ м'яСНИХ ІНГРЕДІЄНТІВ (1/2 СВІЖЕ М'ЯСО)

Ми використовуємо свіжі м'ясні інгредієнти в найбільш природного та поживної формі. Саме тому, 1/2 м'ясних інгредієнтів у складі формули ACANA Free-Run Duck є СВІЖИМИ або сирими, а 1/2 це висушене м'ясо і жири - концентрований джерело протеїнів. Всі інгредієнти, визнані придатними для вживання в їжу людиною, до того як вони потрапляють до складу корму - що є рідкістю серед виробників кормів для домашніх тварин.

ЄДИНИЙ ДЖЕРЕЛО м'яСНИХ ПРОТЕЇНІВ

У формулі ACANA Free-Run Duck протеїни відбуваються з єдиного джерела -уткі, вирощеної на "вільному вигулі", всі м'ясні інгредієнти представлені в високопоживні співвідношенні WholePrey ™, включаючи м'ясо, внутрішні органи і хрящі. Таке співвідношення є відображенням природного раціону і забезпечує всі поживні потреби Вашої собаки. Завдяки співвідношенню WholePrey ™ значно скорочується потреба в додаванні синтетичних вітамінів і амінокислот, що робить корм ACANA Free-Run Duck смачним і корисним вибором для собак з чутливим травленням. Що незрівнянно з традиційними кормами, в яких м'ясні інгредієнти рідко коли містяться в співвідношенні WholePrey ™, а склад включає в себе довгий список синтетичних добавок.

ACANA створена для хижаків

Собаки виглядають по-різному, але кожна собака має той же набір ДНК анатомію травної системи, що і сірий вовк, а це значить, що собаки - факультативні хижаки, адаптовані до м'ясного раціону з високим вмістом білків і жирів. Грунтуючись на цей біологічний факт, ми створили поживний аналіз відображає раціон, яким би Ваша собака харчувалася в природі. Корм ACANA містить високопоживні протеїни і жири, з меншою кількістю небажаних вуглеводів.

Сирий протеїн (хв.) 31%
Жир (хв.) 15%
Клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 12%
Кальцій (хв.) 1.3%
Фосфор (хв.) 0.9%
Омега-6 2.2%
Омега-3 0.8%
ЕПК (хв.) 0.1%
ДГК (хв.) 0.15%
Глюкозамін (хв.) 1200 мг / кг
Хондроітин сульфат (хв.) 1000 мг / кг
Вага собаки, кг Активний спосіб життя, г / добу Малоактивний спосіб життя, г / добу
2
40
30
5
90
60
10
180
120
20
300
200
30
400
270
40
480
330
50
570
390