ACANA Pacifica Dog

Беззерновая і гіпоалергенна дієта світового класу якості, кожна гранула якої насичена різноманітними сортами риби.
6 кг
1 933 грн
Купити
340 г
184 грн
Купити
2 кг
897 грн
Купити
11,4 кг
3 131 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

ACANA Pacifica Dog - це беззерновая і гіпоалергенна дієта світового класу якості, кожна гранула якої насичена різноманітними сортами риби, включаючи виловлених з прибережних вод Тихого океану - лосося, камбалу і оселедець.

Цінна риба - це прекрасне джерело есенціальних жирних кислот Омега-3 (ЕПК, ДГК). Які забезпечують міцний імунітет, здорову шкіру і розкішну шерсть - показники здоров'я і життєвих сил Вашої собаки.

ACANA - проводиться з найкращих і свіжих канадських інгредієнтів - виключно на єдиному в світі заводі в сонячної Альберті, Канада. Ознайомившись з інгредієнтами - Ви погодитеся, що ACANA Pacifica Dog - натуральний і смачний спосіб забезпечити Вашому собаці силу і здоров'я.

ACANA це дієти з високим вмістом м'яса і м'ясних протеїнів і з низьким вмістом вуглеводів. Це ідеально підходить всім собакам, адже вони еволюціонували як хижаки. У порівнянні з традиційними кормами, в ACANA набагато більше калорій з протеїну і жиру і значно менше з вуглеводів, це знижує ризик ожиріння і цукрового діабету і гарантує відмінний стан здоров'я Вашого домашнього улюбленця.

Енергетична цінність ACANA Pacifica Dog 3512ккал / кг або 421 ккал на чашку 250 мл, де джерелом 33% енергії є протеїн, 26% - фрукти і овочі, 41% - жир курчати і риби. ACANA Pacifica Dog спеціально розроблений для порід всіх собак і вікових груп і відповідає всім вимогам, затвердженим Американською асоціацією нашої роботи у Продуктів за змістом нутрієнтів в кормі для собак всіх стадій життя.

Свіже м'ясо лосося без кісток (13%), висушене м'ясо лосося (12%), висушене м'ясо оселедця (10%), висушене м'ясо білої риби (10%), горох, червона сочевиця, свіжий картопля, свіже м'ясо оселедця без кісток (5 %), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), жир оселедця (4%), квасоля, масло каноли, в'ялена на сонці люцерна, клітковина гороху, рибний бульйон, яблука, груші, батат, гарбуз, пастернак, зелень турнепсу, морква , шпинат, журавлина, чорниця, органічна ламінарія, корінь цикорію, ягоди ялівцю, корінь дягеля, квіти календули, насіння фенхелю, листя м'яти перцевої, кол ети ромашки, лаванда, чабер, розмарин, вітаміни, мінерали та прібіотікі.

ACANA Pacifica Dog містить камбалу, палтус і тріску Аляски. Вітамінно-мінеральні добавки: Вітаміни A, D3, E, ніацин, рибофлавін, фолієва кислота, біотин, вітамін B12, протеінат цинку, протеінат заліза, протеінат марганцю, протеінат міді, селену, пробіотики (висушені продукти ферментації Enterococcus faecium.)

гарантований АНАЛІЗ

Сирий протеїн (хв.) 33%
Жир (хв.) 17%
Клітковина (макс.) 5%
Вологість (макс.) 10%
Кальцій (хв.) 1.5%
Фосфор (хв.) 1.2%
Співвідношення Кальцій: Фосфор 1.3: 1
Омега-6 2.5%
Омега-3 2.0%
ЕПК (хв.) 0.5%
ДГК (хв.) 0.7%
Співвідношення Омега-6: Омега-3 1.25: 1
Глюкозамін (хв.) 700 мг / кг
Хондроітин сульфат (хв.) 900 мг / кг