ACANA Wild Prairie

Повноцінний і збалансований беззерновой сухий корм для кішок різного віку на основі свіжого м'яса курчати і риби.
5,4 кг
1 837 грн
Купити
340 г
209 грн
Купити
1,8 кг
894 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

ACANA Wild Prairie Сat & Kitten буквально переповнена різноманітними м'ясними інгредієнтами, включаючи індичку і курчати, вирощених на «вільному вигулі», цільні яйця вищої категорії з місцевих степових ферм, виловленого з кристально чистих північних озер жовтого окуня. Всі ці інгредієнти доставляються нам СВІЖИМИ ЩОДЕННО, що не замороженими і без консервантів. Замість зернових та картоплі, дієта ACANA містить здорове різноманітність регіональних овочів, фруктів є джерелом мікроелементів і антиоксидантів.

Корм ​​світового класу якості ACANA - проводиться з найкращих і свіжих канадських інгредієнтів - виключно на єдиному в світі заводі в сонячної Альберті, Канада. Ознайомившись з інгредієнтами - Ви погодитеся, що ACANA Wild Prairie Сat & Kitten - натуральний і смачний спосіб забезпечити Вашої кішці силу і здоров'я.

високопротеїнове, низкоуглеводная і беззерновая дієта, для максимальної відповідності умовам природному харчуванню кішок, ACANA Wild Prairie Сat & Kitten виготовлена ​​з м'яса курчати, вирощеного на «вільному вигулі» (без гормонів та антибіотиків), свіжих цільних яєць, виловлених з глибоких озер, кристально чистих північних озер озерного сига північного судака (джерело есенціальних кислот Омега-3 (ЕПК, ДГК).

Замість зернових, ACANA Wild Prairie Сat & Kitten містить здорове різноманітність регіональних овочів і фруктів, які є джерелом мікроелементів і антиоксидантів. Переповнена свіжими інгредієнтами - цілих 70% поживного м'яса курчат, яєць і риби, ACANA повністю відповідає потребам Вашої кішки, еволюційно адаптованої до високопротеиновой м'ясній дієті, такий, що задумала сама природа.

Курчата - вирощені на вільному вигулі, доставляються до нас щодня свіжими з місцевих ферм Канадських прерій.Свежіе цільні яйця класу А, доставляються до нас щодня свіжими з місцевих ферм Канадських прерій.

Виловлена ​​риба, філе озерного сига і жовтого окуня, доставляється до нас свіжою щодня.

ACANA Wild Prairie Сat & Kitten містить цілих 30% корисних фруктів і овочів, включаючи червоні яблука, груші сорту Бартлетт, мускатну гарбуз - все це доставляється з канадських мальовничих прерій і долин свіжим, ніколи не замороженим, без консервантів. Переповнені поживними речовинами свіжі овочі і фрукти надають життєвих сил і зміцнюють здоров'я Вашої кішки. ACANA - це відображення природного раціону, що включає в себе свіже м'ясо, внутрішні органи і хрящі - концентрований і природне джерело всіх необхідних Вашої кішці поживних речовин.

ACANA Wild Prairie Сat & Kitten містить неймовірне розмаїття канадських інгредієнтів, вирощених і виловлених місцевими постачальниками, яких Ми знаємо і яким довіряємо. Всі інгредієнти визнані Канадським урядом придатними для вживання людиною і доставляються до нас на кухню свіжими кожен день.

ACANA це дієти з високим вмістом м'яса і м'ясних протеїнів і з низьким вмістом вуглеводів. Це ідеально підходить всім котам, адже вони еволюціонували як хижаки. У порівнянні з традиційними кормами, в ACANA набагато більше калорій з протеїну і жиру і значно менше з вуглеводів, це знижує ризик ожиріння і цукрового діабету і гарантує відмінний стан здоров'я Вашого домашнього улюбленця.

Енергетична цінність ACANA Wild Prairie Сat & Kitten 4060 ккал / кг 500 ккал на чашку 250 мл, де джерелом 34% енергії є протеїн, 24% - фрукти і овочі, 42% - жиру з риби.

Інгредієнти: свіже м'ясо курчати без кісток (18%), висушене м'ясо курчати (17%), висушене м'ясо індички (9%), свіже м'ясо індички без кісток (6%), курячий жир (5%) (збережений за допомогою вітаміну Е і розмарину), нут, червона сочевиця, куряча печінка (5%), філе жовтого окуня (4%), зелений горошок, зелена сочевиця, цільні яйця (3%), жир оселедця (3%), в'ялена на сонці люцерна, органічні морські водорості, гарбуз, гарбуз мускатний, зелень шпинату, морква, яблука, груші, журавлина, корінь цикорію, корінь кульбаби, квітки ромашки, листя м'яти перцевої, корінь імбиру , Насіння кмину, куркума, плоди шипшини, сублимированная печінку індички, сублімоване м'ясо курчати, сублімоване м'ясо індички, сухі продукти ферментації культури Enterococcus faecium + вітаміни і мінерали.

Гарантований аналіз

Сирий протеїн (хв.) 35%
Жир (хв.) 20%
Клітковина (макс.) 3%
Вологість (макс.) 10%
Кальцій (хв.) 1.2%
Фосфор (хв.) 1%
Омега-6 3%
Омега-3 0.5%
ЕПК (хв.) 0.1%
ДГК (хв.) 0.1%
Магній (хв.) 0.1%

Вага кішки

(кг)

добова норма годівлі в грамах

підтримка маси тіла
зниження маси тіла
старіючі і дорослі
2
40 г
-
30 г
3
45 г
-
30 г
4
60 г
-
40 г
5
75 г
60 г
60 г
6
80 г
60 г
60 г
8
90 г
75 г
90 г
10
120 г
80 г
120 г