Advantage

КРАПЛі ADVANTAGE ДЛЯ КОТІВ ВІД БЛОХ

Засоби Advantage є одними з кращих для профілактики і лікування бліх і блошиного дерматиту у кішок. При цьому краплі ефективно захищають тварин від повторних укусів протягом 4-х тижнів і показані до застосування навіть кошенятам, цуценятам і домашнім тваринам з особливими потребами (хворим вихованцям, ослабленим, лактирующим і вагітним). Всього лише одна обробка здатна вбити до 100% бліх вже протягом перших 12 годин, а також повністю знищити їх личинки в місцях проживання тварини. Крім цього, Advantage краплі характеризуються:

  • Безпекою, так як препарат не всмоктується в кров, а розподіляється виключно по шерсті чотириногого улюбленця;
  • Водостабільним єфектом, тобто збереженням активної дії навіть після контакту з водою або прогулянок під дощем і по мокрій траві;
  • Унікальним "парасольковим ефектом" (ефективним захистом посліду при правильній обробці цим засобом годуючої самки).

Разом з цим, краплі Advantage дуже прості, зручні і економічні у використанні, так як випускаються вони в формі піпеток, а однієї упаковки вистачає на 4 місяці.

КУПИТИ ADVANTAGE КРАПЛІ за найнижчою ціною

Безпечний препарат практично не має обмежень і допускається для використання навіть кошенятам починаючи з 8-ми місячного віку. Але тільки сертифіковані краплі здатні надати бажаний ефект. А купити Advantage товари оригінальної якості пропонує інтернет-зоомагазин Kormax, який займається продажем високоякісних товарів для тварин в асортименті. На сайті споживачі знайдуть великий вибір крапель Advantage для домашніх вихованців всіх порід і вікових груп. Одночасно з цим, вибрати і купити Advantage можно в зручний час всього за один клік. Також покупці можуть оформити своє замовлення за телефонами через менеджерів зоомаркету. Кваліфіковані співробітники завжди готові надати грамотну інформаційну підтримку і допомогу при виборі крапель, орієнтуючись на індивідуальні особливості саме Вашого вихованця.