Advantix

Високоефективні препарати Advantix від кліщів і бліх

Різні паразити дуже небезпечні для здоров'я домашніх тварин. Лейшманіоз, анаплазмоз, хвороба Лайма - далеко не весь список хвороб, які можуть з'явитися у собак внаслідок укусів кліщів і, як відзначають фахівці, запобігти сам факт укусу більш доцільно і легше, ніж знищувати, вже наявних на шкірі вихованців, шкідливих паразитів. Тому ветеринари в якості профілактики рекомендують застосовувати спеціалізовані препарати, що попереджають укуси комах і кліщів.

Одним з найбільш дієвих і перевірених засобів вважається Advantix для домашніх собак, який характеризується комплексним і ефективним впливом на різних комах і їх личинки. І на відміну від багатьох інших засобів, розрахованих на знищення кліщів і бліх безпосередньо після контакту з твариною, препарат Advantix відрізняється активною дією до моменту самого укусу. Також засіб повністю знищує вже наявних на тілі собак комах. Це відбувається завдяки двом інгредієнтів в складі крапель Advantix - імідаклоприд і перметрину, які одночасно відлякують і вбивають шкідливих для здоров'я тварин, паразитів.

Купити Advantix з доставкою по Києву

Недорого купити Advantix краплі можна з швидкою доставкою по Києву і всіх містах України всього в один клік, адже на сайті зоомагазину Kormax представлена ​​вся лінійка популярних засобів для домашніх улюбленців всіх порід і вікових груп. Крім цього, купити Advantix краплі можна навіть тим власникам тварин, які потребують особливої ​​уваги, адже препарат підходить для застосування і вагітним, і годуючим собакам.

Також до переваг засобів Advantix необхідно віднести:

  • Унікальний репеллентний ефект, тобто відлякування паразитів ще до моменту укусу;
  • Широкий спектр дії, так як препарат чинить активний вплив не тільки на поширених комах, а й на москитів і комарів;
  • Повне знищення личинок бліх в тих місцях, де мешкає вихованець.

Краплі випускаються авторитетним брендом Bayer, який завоював довіру у споживачів у всьому світі. У свою чергу, це служить додатковим підтвердженням високої якості і безпеки всіх засобів Advantix для обробки домашніх тварин.