AnimAll

Відмінна якість товарів від AnimAll за доступною ціною

Польський бренд AnimAll пропонує увазі покупців широку лінійку спеціалізованих товарів для тварин. Особливою популярністю користуються наповнювачі всіх видів для домашніх тварин.

В основному всі наповнювачі представлені в 2 видах: на основі силікагелю і деревний наповнювач. Кожен має ряд істотних переваг і характеризується унікальними особливостями, завдяки яким можна значно спростити процес догляду за домашніми вихованцями. Таким чином, наповнювач:

  • на основі силікагелю - це висушений гель, який за хімічною структурою нагадує пісок, але будучи високопористою речовиною, відрізняється великою площею поверхні і має абсорбуючі властивості. А в поєднанні з унікальними технологіями, силікагель AnimAll миттєво вбирає вологу і різні запахи, не перетворюючись при цьому у в'язку масу і не прилипає до лап тварин;
  • деревний наповнювач від компанії AnimAll зроблений з тирси європейських ялин і завдяки великому вмісту ефірних масел в деревині, гранули характеризуються протимікробними якостями, які допомагають підтримувати гігієну в будинку і відмінно справляються з різними неприємними запахами.

Купити AnimAll наповнювачі в Києві

При виробництві товарів бренд AnimAll використовує тільки інноваційні технології і високоякісні матеріали, тому гарантує бездоганну якість і безпеку зоотоварів як для здоров'я людей, так і для домашніх вихованців. А знайти наповнювачі AnimAll і купити товар в один клік можна на сайті офіційного представника бренду - Kormax, адже зоомагазин займається продажем тільки сертифікованої зоопродукціі. В онлайн-каталозі власники домашніх улюбленців можуть купити AnimAll наповнювачі будь-якого виду за низькою ціною і оформити швидку доставку покупок в будь-яке місто країни популярною транспортною службою.