AnimAll наповнювач силікагель Рожевий пелюстка

Складається з рубінових кристалів Pink Petal (Рожевий Лепесток).
3,8 л
127 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Наповнювач АнімАлл силікагель "Рожева пелюстка" 3,8л складається з рубінових кристалів Pink Petal (Рожева Пелюстка) додасть барвистості будь-якому приміщенню і буде разом з чистотою приносити гарний настрій.

Наповнювач для котячих туалетів на основі силікагелю TM AnimAll німецької компанії AnimAll International Gmbh, обсяг 3,8 л.

Силікагель AnimAll - це висушений гель полікремнієвої кислоти (SiO2), який хімічно складається з того ж з'єднання, що і звичайний пісок, але є високопористим тілом, тому має величезну площу поверхні (800 м ^ (2) / 1 г). Завдяки цій властивості силікагель має унікальну абсорбуючу (вбирає) здатністю. Волога і запах зникають в силікагелі AnimAll миттєво, але сам наповнювач ніколи не перетворюється на в'язку масу і не прилипає до котячих лап, а значить, не розноситься по дому.

Силікагель AnimAll прекрасно висушений, що можна визначити по прозорості його кристалів. Це дозволяє йому вбирати максимальну кількість рідини.

Також необхідно відзначити високу гігієнічність силикагелю AnimAll, який прекрасно справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту вашого будинку і охороняючи здоров'я вашого улюбленця.

В середньому один пакет наповнювача AnimAll розрахований на один місяць для однієї кішки. На цей час ви забуваєте про неприємний запах і зайві клопоти по догляду за домашніми тваринам.

Не дивно, що той, хто скористався сілікагелевим наповнювачем AnimAll для котячого туалету і оцінив всі його переваги, приходить купувати його знову.