AnimAll наповнювач силікагель Зелений Смарагд

Хімічно складається з того ж з'єднання, що і звичайний пісок.
171 грн
Купити
10,5л
339 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Силікагель AnimAll - це висушений гель полікремнієвої кислоти (SiO2), який хімічно складається з того ж з'єднання, що і звичайний пісок, але є високопористим тілом, тому має величезну площу поверхні.

Завдяки цій властивості силікагель має унікальну абсорбуючу (вбирає) здатністю. Волога і запах зникають в силікагелі AnimAll миттєво, але сам наповнювач ніколи не перетворюється на в'язку масу і не прилипає до котячих лап, а значить, не розноситься по дому.

Силікагель AnimAll прекрасно висушений, що можна визначити по прозорості його кристалів. Це дозволяє йому вбирати максимальну кількість рідини. Також необхідно відзначити високу гігієнічність силикагеля AnimAll, який прекрасно справляється з будь-якими бактеріями, підтримуючи чистоту вашого будинку і охороняючи здоров'я вашого улюбленця. В середньому один пакет наповнювача AnimAll розрахований на один місяць для однієї кішки. На цей час ви забуваєте про неприємний запах і зайві клопоти по догляду за домашніми тваринами.

Не дивно, що той, хто скористався сілікагелевой наповнювачем AnimAll для котячого туалету і оцінив всі його переваги, приходить купувати його знову.

Увага! Наповнювач для котячого туалету AnimAll є економічним і не вимагає від Вас щоденної заміни лотка (див. Інструкцію по застосуванню). Передбачувана заміна наповнювача AnimAll - 1 раз в 30 днів.

Відмінність наповнювача преміум класу від звичайних наповнювачів AnimAll:

  1. Гранули просякнуті квітковим ароматом, який виділяється при намоканні;
  2. Відібрані великі гранули 4-8 мм, які мають ще більше поглинання, менше прилипають до лап і шерсті, а, отже, рідше випадають з котячого туалету (ідеально підходять для довгошерстих порід);
  3. Упаковка забезпечена пластиковим замком для зручності зберігання силикагелю у розкритому пакеті, що запобігає осушення повітрям і втрату всмоктуючих властивостей силікагелю; упаковка забезпечена пластиковою ручкою для зручного переміщення.

Інструкція по застосуванню:

  1. Наповніть сухий і чистий туалет наповнювачем AnimAll (шар від 3 до 5 см).
  2. Регулярно прибирайте тверді відходи.
  3. Перемішуйте вміст лотка раз в 1-2 дня.
  4. З періодичністю 1 раз в 4 тижні повністю замінюйте наповнювач на свіжий.
  5. Щоб уникнути засмічення каналізаційних стоків не викидайте використаний сілікагелевой наповнювач в унітаз.