Bayer Advantage 40 для котів до 4 кг

Адвантейдж® випускається у вигляді крапель на холку в двох дозах - для кошенят і кішок до 4 кг.
1 піпетка
102 грн
Купити
4 піпеткi
386 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Адвантейдж ® - інсектицидний лікарський засіб. Адвантікс ® ® випускається у вигляді крапель на холку в двох дозах - для кошенят і кішок до 4кг. В якості діючої речовини в препараті міститься імідаклоприд. Виробник - компанія "Байєр"

Показання: Адвантейдж ® застосовують для знищення комах (бліх, вошей, волосоїдів), які паразитують на кішках і собаках, забезпечуючи захисну дію від комах протягом 4 тижнів після одноразової обробки тварини.

Застосування: Адвантейдж ® можна застосовувати кошенятам старше 10-тижневого віку. Обробку вагітних і годуючих самок при необхідності слід проводити з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря.

Адвантейдж ® застосовують тваринам одноразово шляхом крапельного нанесення на суху, неушкоджену шкіру. Препарат наносять тварині на шкіру в місця, недоступні для злизування (собакам - між лопатками біля основи шиї, кішкам - на потилиці). Після нанесення препарату на шкіру імідаклоприд поступово розподіляється по всій поверхні тіла і накопичується в епідермісі, волосяних цибулинах та сальних залозах тварини, надаючи тривале (до 4 тижнів) інсектицидну дію.

Не рекомендується купати і гладити тварину в місці нанесення препарату, поки місце нанесення не стане сухим.

  1. Відгук Анастасія

    Класні краплі від бліх для котів. Реально допомогать. (Надіслано 22.08.2019)


Напишіть власний відгук

Залишати відгуки можуть тільки зареєстровані користвачі. Будь-ласка, автиризуйтесь чи зареєструйтесь