Bayer Advantage 40 для котів до 4 кг

Адвантейдж® випускається у вигляді крапель на холку в двох дозах - для кошенят і кішок до 4 кг.
1 піпетка
102 грн
Купити
4 піпеткi
386 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Адвантейдж ® - інсектицидний лікарський засіб. Адвантікс ® ® випускається у вигляді крапель на холку в двох дозах - для кошенят і кішок до 4кг. В якості діючої речовини в препараті міститься імідаклоприд. Виробник - компанія "Байєр"

Показання: Адвантейдж ® застосовують для знищення комах (бліх, вошей, волосоїдів), які паразитують на кішках і собаках, забезпечуючи захисну дію від комах протягом 4 тижнів після одноразової обробки тварини.

Застосування: Адвантейдж ® можна застосовувати кошенятам старше 10-тижневого віку. Обробку вагітних і годуючих самок при необхідності слід проводити з обережністю під наглядом ветеринарного лікаря.

Адвантейдж ® застосовують тваринам одноразово шляхом крапельного нанесення на суху, неушкоджену шкіру. Препарат наносять тварині на шкіру в місця, недоступні для злизування (собакам - між лопатками біля основи шиї, кішкам - на потилиці). Після нанесення препарату на шкіру імідаклоприд поступово розподіляється по всій поверхні тіла і накопичується в епідермісі, волосяних цибулинах та сальних залозах тварини, надаючи тривале (до 4 тижнів) інсектицидну дію.

Не рекомендується купати і гладити тварину в місці нанесення препарату, поки місце нанесення не стане сухим.