Bolfo (Больфо) Спрей для кішок і собак

Аерозоль Больфо призначений для знищення і захисту собак і кішок від ектопаразитів (воші, блохи, волосоїди і іксодові кліщі).
250 мл
212 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Bolfo (Болфо) спрей 250 мл - Протипаразитарний спрей для собак і кішок

Захист кішок і собак від бліх, вошей, іксодових кліщів і волосоїдів. Bolfo (Болфо) використовується для знищення ектопаразитів тварин і в оточенні тварин. Також застосовується для цілеспрямованого знищення іксодових кліщів на тілі тварини.

Склад Bolfo (Болфо) спрей:

Діюча речовина всіх засобів Больфо - пропоксур.

Компанія "Байєр" рекомендує послідовне проведення заходів щодо знищення паразитів:

Знищення ектопаразитів на самій тварині за допомогою аерозолю Больфо. Профілактично захищає собак і кішок від нападу бліх протягом 1-2 тижнів. Нагадуємо, що в навколишньому середовищі містяться личинки і яйця бліх, з якими вам допоможе впоратися аерозоль Больфо. Для запобігання повторного зараження блохами фірма Байєр рекомендує обробити підстилки, попони, килимові доріжки та інші предмети у приміщеннях, де утримуються тварини, і через 1-2 години очистити пилососом.

Протипоказання:

Не підлягають обробці хворих і видужуючих тварини, вагітні і годуючі жінки, а також щенята й кошенята віком до 6-тижневого віку.

Розпорошувати з відстані 30-40см, не допускати попадання на слизову. Для захисту від нападания іксодових кліщів обробляти кінцівки і живіт тварини перед кожним вигулом, паралельно використавши протипаразитарні нашийники Bolfo або Kiltix

Виробництво Німеччина.

  1. Відгук Кристина

    Отличный спрей от блох! Обрабатываю перед выходом на улицу. (Надіслано 18.07.2019)


Напишіть власний відгук

Залишати відгуки можуть тільки зареєстровані користвачі. Будь-ласка, автиризуйтесь чи зареєструйтесь