Bolfo (Больфо) Спрей для кішок і собак

Аерозоль Больфо призначений для знищення і захисту собак і кішок від ектопаразитів (воші, блохи, волосоїди і іксодові кліщі).
250 мл
212 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Bolfo (Болфо) спрей 250 мл - Протипаразитарний спрей для собак і кішок

Захист кішок і собак від бліх, вошей, іксодових кліщів і волосоїдів. Bolfo (Болфо) використовується для знищення ектопаразитів тварин і в оточенні тварин. Також застосовується для цілеспрямованого знищення іксодових кліщів на тілі тварини.

Склад Bolfo (Болфо) спрей:

Діюча речовина всіх засобів Больфо - пропоксур.

Компанія "Байєр" рекомендує послідовне проведення заходів щодо знищення паразитів:

Знищення ектопаразитів на самій тварині за допомогою аерозолю Больфо. Профілактично захищає собак і кішок від нападу бліх протягом 1-2 тижнів. Нагадуємо, що в навколишньому середовищі містяться личинки і яйця бліх, з якими вам допоможе впоратися аерозоль Больфо. Для запобігання повторного зараження блохами фірма Байєр рекомендує обробити підстилки, попони, килимові доріжки та інші предмети у приміщеннях, де утримуються тварини, і через 1-2 години очистити пилососом.

Протипоказання:

Не підлягають обробці хворих і видужуючих тварини, вагітні і годуючі жінки, а також щенята й кошенята віком до 6-тижневого віку.

Розпорошувати з відстані 30-40см, не допускати попадання на слизову. Для захисту від нападания іксодових кліщів обробляти кінцівки і живіт тварини перед кожним вигулом, паралельно використавши протипаразитарні нашийники Bolfo або Kiltix

Виробництво Німеччина.