Foresto нашийник від бліх та кліщів

Безперервне використання нашийника забезпечує захист собак від бліх, вошей, волосоїдів протягом 6 місяців, а від іксодових кліщів протягом 7-8 місяців.
38 см
Відсутній на складі Повідомити
про наявність
70 см
Відсутній на складі Повідомити
про наявність

Безперервне використання нашийника забезпечує захист собак від бліх, вошей, волосоїдів протягом 6 місяців, а від іксодових кліщів протягом 7-8 місяців. Також містить три світловідбивних затиску, які можуть бути прикріплені до ошийника для того, щоб тварину було видно в темряві.

Склад і форма випуску:

Нашийник Форесто являє собою полімерну стрічку сірого кольору з нанесеним логотипом компанії Байєр і 2 або 3 петлями для фіксації. Упаковка також містить три світловідбивних затиску, які можуть бути прикріплені до нашийника на постійній основі для того, щоб тварину було видно в темряві. Нашийник просочений діючими речовинами, які постійно протягом тривалого періоду часу надходять в ліпідний шар шкіри. В якості активних діючих речовин містить імідаклоприд - 1,25 гр і флуметрин - 0,56 гр. Випускають нашийник Форесто (Foresto S/M) для дрібних порід собак довжиною 38 см (вага 12,5 гр) у герметично закритих упаковках, поміщених в металеві коробки.

Фармакологічні властивості:

Инсектциды, що входять до складу нашийника, поступово виділяючись з поверхні стрічки, переносяться на волосяний покрив тварини і надають інсекто-акаріцидниє і репеллентное дію на комах і іксодових кліщів. Нашийник Форесто при дотриманні рекомендацій по застосуванню не чинить місцевоподразнювальної, кожнорезорбтивного та сенсибілізуючої дії.

Показання:

Нашийник Форесто призначений для знищення ектопаразитів (воші, блохи, волосоїди) та іксодових кліщів, що паразитують на собаках, а також для захисту тварин від нападу.

Дози і спосіб застосування:

Після розкриття упаковки нашийник розгортають, звільняють від пластмасових перемичок і одягають на тварину

  1. Надіньте нашийник на шию тварини, просуньте вільний кінець у петлю
  2. Затягніть нашийник таким чином, щоб між нашийником і шиєю тваринного містилося 2 пальця
  3. Відріжте зайву вільну частину нашийника
  4. Нашийник не повинен бути надто вільним, не повинен зніматися через голову тварини
  5. Закріпіть на нашийнику спеціальні світловідбивачі (у комплекті)

Безперервне використання нашийника забезпечує захист собак від бліх, вошей, волосоїдів протягом 6 місяців, а від іксодових кліщів протягом 7-8 місяців. Нашийник водостійкий, його можна не знімати під час миття і купання тварини, тим не менш, ви повинні уникати довгострокових, інтенсивних контактів з водою або надмірного застосування шампуню, так як це може призвести до скорочення терміну дії продукту. При сильному ступені інвазії перед застосуванням нашийника доцільно вимити тварина з використанням інсектицидної шампуню.

Побічні дії:

Іноді протягом перших кількох днів після застосування нашийника може з'явитися невеликий свербіж та/або почервоніння шкіри у тварин з підвищеною чутливістю. Ці симптоми зазвичай зникають протягом від 1 до 2 тижнів. У рідкісних випадках може бути доцільним тимчасово відмовитися від нашийника, до зникнення симптомів.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючих речовин. Нашийник не можна застосовувати хворим і видужуючим тваринам, вагітним і годуючим самкам, а також цуценятам віком до 7-тижневого віку і кошенят у віці до 10 тижнів.

Особливі вказівки:

При підвищеній індивідуальній чутливості власника тварини до діючих речовин та при наявності на руках порізів і саден рекомендується користуватися гумовими рукавичками. Після маніпуляцій з нашийником слід ретельно вимити руки теплою водою з милом; вимити і просушити рукавички. Тварин з нашийником Форесто не слід підпускати до немовлятам. Пакет з нашийником слід зберігати в упаковці до використання продукту. Використаний нашийник і пакет, в якому він зберігався, слід викинути в контейнер для сміття.

Виробник: Байєр Енімал Хэлф ГмбХ (Bayer Animal Health GmbH), Німеччина.