Завдяки антиоксидантам і консервантам корм залишається придатним для вживання протягом усього терміну придатності. Антиоксиданти можуть бути синтетичними і натуральними. Натуральні антиоксиданти не тільки захищають продукти від псування (оксидації), але також позитивно впливають на здоров'я вихованця.

Роль антиоксидантів

Оксидація - це процес, що відбувається безпосередньо під час взаємодії корма з киснем. В результаті такої взаємодії кисень руйнує живильні речовини і жири в кормі і викликає різні небажані процеси - від зміни кольору до прогорклости продукту. Антиоксиданти уповільнюють окислювальне псування продуктів, збільшуючи таким чином термін їх придатності.  Ефективність антиоксидантів залежить також від їх вибору і введення в процесі виробництва. Виключно важливо вибрати ефективну комбінацію антиоксидантів і ввести її в процес виробництва якомога раніше.Натуральні або синтетичні антиоксиданти?

Натуральними антиоксидантами, які використовуються в кормах для домашніх тварин, найчастіше є вітаміни С, Е, лимонна кислота і різні екстракти трав, наприклад, розмарину. Синтетичними антиоксидантами найчастіше виступають BHA і BHT.

Натуральні антиоксиданти не тільки захищають корм домашніх тварин від псування і збільшують термін придатності, а й здійснюють на організм всебічну користь. Крім того, науковими дослідженнями доведено, що з'єднання вітаміну Е і екстракту розмарину має особливо сильні антиоксидантні властивості і ефективно забезпечує витримку терміну придатності продукту.Користь натуральних антиоксидантів

Крім своєї основної функції - витримки терміну придатності продукту - натуральні антиоксиданти здійснюють на організм всебічну користь. Вони захищають клітини організму від шкідливої ​​дії вільних радикалів, зміцнюючи таким чином імунну систему. Всі клітини організму щодня стикаються з шкідливим впливом вільних радикалів, яке відбувається тоді, коли клітини пошкоджені оксидацію. Вільні радикали нестабільні і якщо в належний момент їх не втримати, вони можуть сильно пошкодити клітини організму.

Антиоксиданти, присутні в складі продукту, створюють умови для роботи імунної системи, запобігаючи вплив вільних радикалів. Натуральні антиоксиданти створюють у молодих тварин імунний захист, поки він повністю не сформувалася. У літніх тварин антиоксиданти можуть уповільнити процес старіння клітин організму, забезпечуючи таким чином більш тривалий період життя.

Всі натуральні антиоксиданти, що входять до складу всіх сухих кормів "Nature's Protection" - екстракт токоферолу, більш відомого під назвою вітаміна Е, і екстракт розмарину - міцне з'єднання, яке ефективно забезпечує витримку терміну придатності продукту і зміцнює імунну систему вихованця.