Bosch Breeder Line Lamb & Rice

Збалансований високоякісний сухий корм для дорослих собак із середнім рівнем активності.
20 кг
1 502 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Бош Брідер ягня з рісом- збалансований високоякісний сухий корм для дорослих собак із середнім рівнем активності, що є типовим випадком для міської собаки.

Кількість енергії в цьому раціоні збалансовано таким чином, щоб собака, отримувала всі необхідні поживні речовини з денною нормою корми і при цьому залишалася в хорошій кондиції. Невисока калорійність досягається за рахунок зменшення процентного вмісту жирів при стандартному вмісті протеїну. Таке поєднання забезпечує "міську собаку" із середніми енерговитратами необхідними поживними речовинами, не створюючи зайвого навантаження на печінку.

У спеціальній рецептурі Бош Брідер ягня з рисом використані легко засвоювані і низькоалергенні поживні речовини ягняти і рису, які в поєднанні зі спеціально підібраною клітковиною, забезпечують правильну роботу кишечника.

Оптимальний вміст протеїну і жиру сприяє підтримці нормальної ваги тварини, а екстракт з новозеландського зеленогубчатого молюска запобігає проблемам з суглобами. Бош Брідер ягня з рисом також підходить собакам з чутливим шлунком.

Склад:
Протеїн - 24%, клітковина - 3%, вода - 10%, фосфор - 0,9%, жир - 10%, мікро- і макроелементи - 6.5%, кальцій - 1.3%, натрій - 0.35%

Інгредієнти:
Хлібні злаки, тваринний жир, рослинна олія, м'ясо і м'ясні похідні, риба і рибні похідні, зерно і зернові похідні, сухі дріжджі, овочі, вітамінно-мінеральний комплекс.