Bosch Sanabelle Adult Forelle

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок переважно домашнього утримання.
2 кг
404 грн
Купити
10 кг
1 364 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок переважно домашнього утримання.

  • Зберігає еластичність шкіри, надає блиск шерсті
  • Зберігає зір і підтримує природну опірність організму
  • Стабілізує кишкову флори і правильну роботу травної системи
  • Форель надає корму особливий новий смак
  • Додавання форелі сприяє поліпшенню якості протеїну

Сухий корм Бош Санабелль Едалт з фореллю розроблений відповідно до потреб дорослих (старше року) кішок. Підтримує ідеальну вагу кішки. Рекомендований для кішок живуть в квартирах.

Форель, багата легко засвоюваними протеїнами, ненасиченими жирними кислотами, мікроелементами і вітамінами, які мають істотне значення в повноцінної збалансованої дієти кішки.

Поєднання таурину, жирних кислот (Омега 3, Омега 6) і цинку (в легко засвоюваній формі хелатів) сприяє збереженню еластичності шкіри, додає блиск шерсті, зберігає зір і підтримує природну опірність організму.

Використання рослинних волокон і жирів зменшує ймовірність злипання потрапила в шлунок вовни і полегшує вихід вже утворилися волосяних куль.

Баластні речовини позитивно впливають на стабілізацію кишкової флори і правильну роботу травної системи.

Спеціально розроблений водний транзит-агент сприяє природному поглинанню кішкою достатньої кількості води. Це підтримує водний баланс в організмі, що в поєднанні з особливими компонентами, що знижують рН сечі, і низьким вмістом магнію, стимулює роботу нирок і запобігає формуванню каменів.

Склад:
Сирий протеїн - 31%, сирої жир - 16%, сира клітковина - 4.5%

Енергетична цінність : 16.3 МДж / кг

Інгредієнти:
Борошно з свіжого м'яса свійської птиці, маїс, ячмінь, тваринний жир, борошно з форелі (хв. 5%), печінку (дегідратірованной), гідролізований м'ясо, м'ясна обріз (дегідратірованной), борошно зі свіжого м'яса, незбиране яйце (дегідратоване), харчова клітковина (целюлоза), бурякова пульпа, лляне насіння, риб'ячий жир, дріжджі (зневоднені), хлорид калію, журавлина (дегідратірованной), чорниця (дегідратірованной), борошно з мідій, екстракт новозеландського зеленого губчатого молюска (натуральний продукт для підтримки функції тканин, хрящів і суглобів в), порошок цикорію, квітки чорнобривців (зневоднені), екстракт юки (дегідратований).