Bosch Sanabelle Adult Gefluegel

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок переважно домашнього утримання.
2 кг
387 грн
Купити
10 кг
1 302 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок переважно домашнього утримання.

  • Зберігає еластичність шкіри, додає блиск шерсті
  • Зберігає зір і підтримує природний імунітет організму тварини
  • Стабілізує кишкову флори і правильну роботу травної системи
  • Свіже м'ясо, як джерело протеїну краще, ніж стандартна борошно з м'яса
  • Свіжі м'ясо робить смак корму більш привабливим для кішки

Сухий корм Бош Санабелль Едалт з птахом розроблений відповідно до потреб дорослих (старше року) кішок. Для того, щоб вони могли зберігати свою ідеальну вагу. Тому цей раціон підходить і для кішок, які проводять все своє життя в закритому приміщенні і мало рухаються.

В цьому раціоні використовується не стандартна борошно з м'яса, а свіже м'ясо свійської птиці - головний інгредієнт, що стоїть на першому місці.

Гармонійне поєднання таурину, жирних кислот (Омега 3, Омега 6) і цинку (в легко засвоюваній формі хелатів) сприяє збереженню еластичності шкіри, додає блиск шерсті, зберігає зір і підтримує природну опірність організму.

Використання рослинних волокон і жирів зменшує ймовірність злипання потрапила в шлунок вовни і полегшує вихід вже утворилися волосяних куль.

Баластні речовини позитивно впливають на стабілізацію кишкової флори і правильну роботу травної системи.

Спеціально розроблений водний транзит-агент сприяє природному поглинанню кішкою достатньої кількості води. Це підтримує водний баланс в організмі, що в поєднанні з особливими компонентами, що знижують рН сечі, і низьким вмістом магнію, стимулює роботу нирок і запобігає формуванню каменів.

Склад:
Сирий протеїн - 31%, сирої жир - 16%, сира клітковина - 4.5%.

Енергетична цінність: 16.3 МДж / кг

Інгредієнти:
Свіже м'ясо свійської птиці (хв. 20%), маїс, ячмінь, борошно зі свіжого м'яса свійської птиці, тваринний жир, печінку (дегідратірованной), рибне борошно, гідролізований м'ясо, м'ясна обріз (дегідратірованной), борошно зі свіжого м'яса, незбиране яйце ( дегідратоване), бурякова пульпа, харчова клітковина (целюлоза), лляне насіння, риб'ячий жир, дріжджі (зневоднені), карбонат кальцію, журавлина (дегідратірованной), чорниця (дегідратірованной), борошно з мідій, екстракт новозеландського зеленого губчатого молюска (натуральний продукт для підтримки фу нкціі тканин, хрящів і суглобів), порошок цикорію, хлорид калію, квітки чорнобривців (зневоднені), екстракт юки (дегідратований).