Bosch Sanabelle Adult Straub

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок переважно домашнього утримання, що вважають за краще смакову різноманітність.
2 кг
404 грн
Купити
10 кг
1 364 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн
  • Чудове доповнення до гамі кормів Санабелль з домашньою птицею і фореллю
  • Завдяки поєднанню свіжого м'яса птиці (хв. 20%) і смачного м'яса страуса, корм краще засвоюється в організмі кішок
  • Свіже м'ясо, як джерело протеїну краще, ніж стандартна борошно з м'яса
  • Свіже м'ясо свійської птиці в поєднанні з м'ясом страуса, робить смак корму більш привабливим для кішки і підходить навіть вибагливим особам

Сухий корм Бош Санабелль Едалт з м'ясом Страуса розроблений відповідно до потреб дорослих (старше року) кішок для того щоб вони могли зберігати ідеальну вагу. Тому цей раціон підходить і для кішок, які проводять все своє життя в закритому приміщенні і мало рухаються.

В цьому раціоні використовується не стандартна борошно з м'яса, а свіже м'ясо свійської птиці - головний інгредієнт, що стоїть на першому місці.

Гармонійне поєднання таурину, жирних кислот (Омега 3, Омега 6) і цинку (в легко засвоюваній формі хелатів) сприяє збереженню еластичності шкіри, додає блиск шерсті, зберігає зір і підтримує природну опірність організму.

Використання рослинних волокон і жирів зменшує ймовірність злипання потрапила в шлунок вовни і полегшує вихід вже утворилися волосяних куль.

Баластні речовини позитивно впливають на стабілізацію кишкової флори і правильну роботу травної системи.

Спеціально розроблений водний транзит-агент сприяє природному поглинанню кішкою достатньої кількості води. Це підтримує водний баланс в організмі, що в поєднанні з особливими компонентами, що знижують рН сечі, і низьким вмістом магнію, стимулює роботу нирок і запобігає формуванню каменів.

Склад:
Сирий протеїн - 32%, сирої жир - 16%, сира клітковина - 3%, мікро- і макроелементи - 6.5%

Енергетична цінність: 16.32 МДж / кг

Інгредієнти:
Свіже м'ясо свійської птиці, маїс, ячмінь, борошно зі свіжого м'яса свійської птиці, тваринний жир, печінку (дегідратірованной), борошно з м'яса страуса, пісна м'ясна обріз (дегідратірованной), борошно зі свіжого м'яса, гідролізований м'ясо, незбиране яйце (дегідратоване), бурякова пульпа (без цукру), харчова клітковина (целюлоза), лляне насіння, риб'ячий жир, дріжджі (зневоднені), хлорид калію, журавлина (дегідратірованной), чорниця (дегідратірованной), екстракт новозеландського зеленого губчатого молюска (натуральний продукт для підтримки я функції тканин, хрящів і суглобів), порошок цикорію, квітки чорнобривців (зневоднені), екстракт юки (дегідратований).