Bosch Sanabelle Hair & Skin

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для виставкових і вибагливих кішок.
2 кг
606 грн
Купити
10 кг
1 809 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для виставкових і вибагливих кішок.

  • Зберігає еластичності шкіри, додає блиск шерсті
  • Зберігає зір і підтримує природну опірність організму
  • Стабілізує кишкову флору і сприяє правильній роботі травної системи
  • Містить лососеву борошно, багату жирними кислотами

Бош Санабелль Хеа & Скін спеціалізований корм, який особливо підходить для тих порід кішок, де основний акцент зроблений саме на красиву блискучу шерсть і елегантний зовнішній вигляд. Чудово впливає на якість вовни і шкірного покриву /

Завдяки своєму збалансованому складу, сухий корм для кішок Бош Санабелль Хеа Скін має чудовий смак і дуже легко засвоюється.

Цей раціон містить лососеву борошно, багату жирними кислотами, в спеціальній комбінації з різними білками і жирами тваринного походження.

Кормом Санабелль Хеа & Скін рекомендується годувати кішок перед виставками, а також після хвороби для відновлення кондиції.

Використання рослинних волокон і жирів зменшує ймовірність злипання потрапила в шлунок вовни і полегшує вихід вже утворилися волосяних куль.

Баластні речовини сприяють стабілізації кишкової флори і правильній роботі травної системи.

Водний транзит-агент сприяє поглинанню кішкою достатньої кількості води, ніж підтримує водний баланс в організмі, що в поєднанні з особливими компонентами, що знижують рН сечі, і низьким вмістом магнію, стимулює роботу нирок і запобігає формуванню каменів.

Використання високоякісної риби (лосося), як джерела жирної кислоти Омега 3, тваринного білка і найбільш важливих вітамінів і мікроелементів сприяє збереженню еластичності шкіри, додає блиск шерсті і підтримує природну опірність організму.

Ефективна комбінація вітамінів підтримує природну силу зору і допомагає уникнути його ослаблення до старості.

Склад:
Сирий протеїн - 32%, сирої жир - 19%, сира клітковина - 4.5%

Енергетична цінність: 16.4 МДж / кг

Інгредієнти:
Борошно з свіжого м'яса свійської птиці, маїс, ячмінь, тваринний жир, борошно з лосося, печінку (висушена), гідролізований м'ясо, м'ясна обріз (висушена), борошно зі свіжого м'яса, незбиране яйце (висушене), бурякова пульпа, лляне насіння, сухі дріжджі, риб'ячий жир, хлорид калію, хлорид натрію, журавлина, чорниця, борошно з мідій, екстракт новозеландського зеленогубчатого молюска (натуральний продукт для підтримки функції тканин, хрящів і суглобів), цікоріевая пудра, квітки чорнобривців, екстракт юки.