Bosch Sanabelle Kitten

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для кошенят до року і вагітних / годуючих кішок.
2 кг
437 грн
Купити
10 кг
1 458 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для кошенят до року і вагітних / годуючих кішок.

  • Висока енергоємність
  • Легко засвоюється
  • Сприяє правильному розвитку скелетно-м'язової і зубної систем
  • Забезпечує оптимальне травлення
  • Підвищує природний імунітет

Маленькі кошенята ростуть швидко. Їх кістки, м'язи та інші органи, знаходяться в стадії розвитку. Тому на цьому етапі кошенята потребують особливого співвідношенні поживних речовин.

З кормом для кошенят Санабелль Кіттен малюки отримують збалансовану частку високоякісних амінокислот (з яєць і протеїну, отриманого з м'яса свійської птиці). Цей корм дуже смачний, енергоємний і легко засвоюється. Сприяє правильному розвитку скелетно-м'язової і зубної систем, забезпечує оптимальне травлення, відмінний стан шкіри і вовни, підвищує у кошеняти природний імунітет.

Кошенята з задоволенням їдять сухий корм Санабелль Кіттен. Їх організм правильно розвивається з перших же днів життя, що дає передумови для гарного старту - з народження і на все життя. Завдяки невеликому розміру крокет, Санабелль Кіттен ідеальний для годування молодих тварин.

Сухий корм Бош Санабелль Кіттен також ідеальний раціон і для вагітних кішок, оскільки їх потреба в поживних елементах істотно зростає, особливо в останні 3 - 4 тижні вагітності.

Корм ​​для кошенят Бош Санабелль Кіттен благотворно впливає на внутрішньоутробний розвиток плодів, а в подальшому і на тривалість лактації у кішки, що є важливим критерієм для швидкого і рівномірного розвитку кошенят.

Завдяки надзвичайно високій енергоємності, невелика кількість сухого корму Бош Санабелль Кіттен досить для адекватного енергопостачання організму вагітної або годуючої кішки.

Крім привабливого смаку, за рахунок чого годують кішки їдять корм Бош Санабелль Кіттен із задоволенням, цей корм дає їм ідеальну основу для активного виробництва молока, навіть при великих посліду.

Склад :
Сирий протеїн - 34%, сирої жир - 21,5%, сира клітковина - 2%

Енергетична цінність: 17.4 МДж / кг

Інгредієнти:
Борошно з свіжого м'яса свійської птиці, маїс, ячмінь, тваринний жир, борошно з печінки, пісна м'ясна обріз, рибне борошно, гідролізований м'ясо, борошно зі свіжого м'яса, незбиране яйце (висушене), бурякова пульпа, лляне насіння, сухі дріжджі, риб'ячий жир , хлорид калію, журавлина, чорниця, борошно з мідій, екстракт новозеландського зеленого губчатого молюска (натуральний продукт для підтримки функції тканин, хрящів і суглобів), порошок цикорію, квітки чорнобривців, екстракт юки.