Bosch Sanabelle No Grain

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих (старше року) кішок з чутливим травленням. Беззерновий.
2 кг
622 грн
Купити
10 кг
1 849 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих (старше року) кішок з чутливим травленням.

      
  • Завдяки відсутності в складі злаків, що містять глютен, корм має гіпоалергенні властивості і підходить кішкам з чутливим шлунком і травленням   
  • Зміст свіжого м'яса і цільного яйця робить корм смачним і привабливим для кішок   
  • Сприяє нормалізації травлення, підтримує імунну систему організму, а також надає блиск шерсті   
  • Використання свіжого м'яса в якості альтернативи стандартної борошна з м'яса сприяє кращому засвоєнню корму і міститься в ньому протеїну   
  • Висока частка поживних речовин знижує потреби кішки в годуванні і за рахунок цього знижується навантаження на травний тракт

Сухий корм Бош Санабелль Беззерновой розроблений відповідно до потреб дорослих (старше року) кішок, особливо для кішок, які страждають харчовою алергією або харчовою непереносимістю. Завдяки хорошій засвоюваності, цей раціон підходить і для кішок, які проводять все своє життя в закритому приміщенні і мало рухаються.

Цей раціон не містить глютену і сої - частих джерел захворювань з симптомами харчової алергії і нестерпності. При його виготовленні використовуються тільки натуральні інгредієнти.

В цьому раціоні використовується не стандартна борошно з м'яса, а свіже м'ясо свійської птиці - головний інгредієнт, що стоїть на першому місці. Завдяки цьому, корм так подобається кішкам.

Збільшення поживності компонентів даного корму дозволяє кішці швидше насичуватися. За рахунок зменшення обсягу порцій, що з'їдаються кішкою, полегшується перетравлення їжі.

Використання рослинних волокон і жирів зменшує ймовірність злипання потрапила в шлунок вовни і полегшує вихід вже утворилися волосяних куль.

Баластні речовини позитивно впливають на стабілізацію кишкової флори і правильну роботу травної системи.

Гармонійне поєднання таурину, жирних кислот (Омега 3, Омега 6) і цинку (в легко засвоюваній формі хелатів) сприяє збереженню еластичності шкіри, додає блиск шерсті, зберігає зір і підтримує природну опірність організму.

Спеціально розроблений водний транзит-агент сприяє природному поглинанню кішкою достатньої кількості води. Це підтримує водний баланс в організмі, що в поєднанні з особливими компонентами, що знижують рН сечі, і низьким вмістом магнію, стимулює роботу нирок і запобігає формуванню каменів.

Склад:
Сирий протеїн - 32%, сирої жир - 16%, сира клітковина - 3%, мікро- і макроелементи - 6.5%

Енергетична цінність: 16.32 МДж / кг

Інгредієнти:
Свіже м'ясо свійської птиці, картопляні пластівці, борошно зі свіжого м'яса свійської птиці, картопляна мука, тваринний жир, пісна м'ясна обріз (дегідратірованной), печінку (дегідратірованной), гідролізований м'ясо, бурякова пульпа (без цукру), незбиране яйце (дегідратоване), харчова клітковина (целюлоза), лляне насіння, риб'ячий жир, дріжджі (зневоднені), журавлина (дегідратірованной), чорниця (дегідратірованной), екстракт новозеландського зеленого губчатого молюска (натуральний продукт для підтримки функції тканин, хрящів і суглобів), по ошок цикорію, квітки чорнобривців (зневоднені), екстракт юки (дегідратований).