Bosch Sanabelle Sensitive Gefluegel

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок з чутливим травленням.
2 кг
425 грн
Купити
10 кг
1 391 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок з чутливим травленням.

  • Зберігає еластичність шкіри, надає блиск шерсті
  • Зберігає зір і підтримує природну опірність організму
  • Стабілізує кишкову флори і правильну роботу травної системи.
  • Свіже м'ясо, як джерело протеїну краще, ніж стандартна борошно з м'яса
  • Свіжі м'ясо робить смак корму більш привабливим для кішки

Сухий корм Санабелль Аурум з птахом був спеціально розроблений для кішок з чутливим шлунком і вибагливих тварин, які їдять нерегулярно або зовсім відмовляються від їжі.

Завдяки своєму збалансованому складу, корм для кішок Санабелль Аурум з птахом дуже легко засвоюється і має чудовий смак

Цей корм має високу енергоємність, яка відмінно відшкодовує енерговитрати активних кішок, навіть в разі невеликої добової норми годування. У сухому кормі Бош Санабелль Аурум з птахом міститься оптимальна кількість протеїну, жиру і мінеральних речовин.

Сухий корм Санабелль Аурум з птахом чудово підходить для довгошерстих кішок, особливо для «персів». Під час линьки, багато кішки ковтають власну шерсть, а відригують її не часто. Присутність в цьому раціоні натуральних абсорбентів в поєднанні з лецитином і карнітином сприяє зменшенню утворення, а також полегшення виведення з кишечника вже утворилися волосяних куль.

Гармонійне поєднання таурину, жирних кислот (Омега 3, Омега 6) і цинку (в легко засвоюваній формі хелатів) сприяє збереженню еластичності шкіри, додає блиск шерсті, зберігає зір і підтримує природну опірність організму.

Склад:
Протеїн - 32.5%, жир - 22.5%, клітковина - 2.5%, мікро- і макроелементи - 7%, кальцій - 1.1%, фосфор - 0,9%, магній - 0.08%

Інгредієнти:
Свіже м'ясо свійської птиці (хв. 20%), рис, борошно зі свіжого м'яса свійської птиці, маїс, тваринний жир, рибне борошно, печінку (дегідратірованной), м'ясна обріз (дегідратірованной), борошно зі свіжого м'яса, гідролізований м'ясо, бурякова пульпа, незбиране яйце (дегідратоване), лляне насіння, дріжджі (зневоднені), риб'ячий жир, хлорид калію, журавлина (дегідратірованной), чорниця (дегідратірованной), борошно з мідій, екстракт новозеландського зеленогубчатого молюска (натуральний продукт для підтримки функції тканин, хрящів і суглобів) , порошок цикорію, квітки чорнобривців (зневоднені), екстракт юки (дегідратований).