Bosch Sanabelle Sensitive Lamm & Reis

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок з чутливим травленням.
2 кг
438 грн
Купити
10 кг
1 457 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок з чутливим травленням.

      
  • Зберігає еластичність шкіри, надає блиск шерсті,   
  • Зберігає зір і підтримує природну опірність організму   
  • Стабілізує кишкову флори і правильну роботу травної системи.   
  • М'ясо ягняти надає корму новий чудовий смак   
  • М'ясо ягняти відмінно засвоюється і є компонентом, що знижує ризик виникнення харчової алергії

Сухий корм Санабелль Аурум з ягням був спеціально розроблений для кішок з чутливим шлунком і вибагливих тварин, які їдять нерегулярно або зовсім відмовляються від їжі.

Завдяки своєму збалансованому складу, корм для кішок Санабелль Аурум з ягням дуже легко засвоюється і має чудовий смак.

Цей корм має високу енергоємність, яка відмінно відшкодовує енерговитрати активних кішок, навіть в разі невеликої добової норми годування. У сухому кормі Бош Санабелль Аурум з ягням міститься оптимальна кількість протеїну, жиру і мінеральних речовин.

Сухий корм Санабелль Аурум з ягням чудово підходить для довгошерстих кішок, особливо для «персів». Під час линьки, багато кішки ковтають власну шерсть, а відригують її не часто. Присутність в цьому раціоні натуральних абсорбентів в поєднанні з лецитином і карнітином сприяє зменшенню утворення, а також полегшення виведення з кишечника вже утворилися волосяних куль.

Гармонійне поєднання таурину, жирних кислот (Омега 3, Омега 6) і цинку (в легко засвоюваній формі хелатів) сприяє збереженню еластичності шкіри, додає блиск шерсті, зберігає зір і підтримує природну опірність організму.

Баластні речовини сприяють стабілізації кишкової флори і правильній роботі травної системи.

Особливі компоненти перешкоджають утворенню каменів шляхом зниження рН сечі (до 6-6.5) в поєднанні зі спеціальним водним транзит-агентом, який сприяє природному поглинанню кішкою достатньої кількості води.

Склад:
Протеїн - 32.5%, жир - 22.5%, клітковина - 2.5%, мікро- і макроелементи - 7%, кальцій - 1.1%, фосфор - 0,9%, магній - 0.08%
  
Інгредієнти:
Борошно з свіжого м'яса свійської птиці, рис, кукурудзу, тваринний жир, борошно з м'яса ягняти (хв. 5%), рибне борошно, печінку (дегідратірованной), гідролізований м'ясо, м'ясна обріз (дегідратірованной), борошно зі свіжого м'яса, незбиране яйце ( дегідратоване), лляне насіння, бурякова пульпа, харчова клітковина (целюлоза), дріжджі (зневоднені), риб'ячий жир, хлорид калію, журавлина (дегідратірованной), чорниця (дегідратірованной), борошно з мідій, екстракт новозеландського зеленогубчатого молюска (натуральний продукт для підтримки функції тканин, хрящів і сус авов), порошок цикорію, квітки чорнобривців (зневоднені), екстракт юки (дегідратований).