Bosch Sanabelle Urinary

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок з чутливою сечостатевої системою.
2 кг
622 грн
Купити
10 кг
1 850 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Повністю збалансований високоякісний сухий корм для дорослих кішок з чутливою сечостатевої системою.

  • Знижений вміст фосфору зменшує ризик утворення каменів в сечостатевій системі і навантаження на нирки
  • Невеликий вміст при найвищій якості протеїну знижує навантаження на печінку
  • Баластні речовини стабілізують кишкову флору і сприяють правильній роботі травної системи
  • На сечостатеву систему прекрасно впливає присутність журавлини і чорниці

Високий вміст і якість поживних речовин позитивно впливає на шлунок і кишечник. Знижений вміст фосфору зменшує ризик утворення каменів в сечостатевій системі і навантаження на нирки.

Дуже низький вміст кальцію зменшує небезпеку окислення сечі. Також на сечостатеву систему прекрасно впливає присутність нових компонентів - журавлини і чорниці.

Невеликий вміст при найвищій якості протеїну знижує навантаження на печінку.

Спеціально розроблений водний транзит-агент сприяє природному поглинанню кішкою достатньої кількості води, нормалізує водний обмін на клітинному рівні, підтримуючи водний баланс в організмі.

Борошно з мідій і екстракт новозеландського зеленогубчатого молюска - натуральні продукти для підтримки функції тканин, хрящів і суглобів

Грамотне використання в складі Санабелль Юрінері рослинних волокон зменшує ймовірність злипання потрапила в шлунок вовни і полегшує вихід вже утворилися волосяних куль.

Екстракт Юки сприяє зменшенню запаху калу.

Склад:
Протеїн - 24.5%, жир - 21.5%, клітковина - 5.5%, мікро- і макроелементи - 6%, кальцій - 0.55%, фосфор - 0.5%, магній - 0.05%, натрій - 0.3%, калій - 0.3%

Інгредієнти:
Рис, тваринний жир, дегіратірованное м'ясо свійської птиці, ячмінь, печінку (висушена), борошно зі свіжого м'яса, гідролізований м'ясо, целюлоза, рибна мука, пісна м'ясна обріз, незбиране яйце (висушене), лляне насіння, риб'ячий жир, карбонат кальцію, хлорид калію, сухі дріжджі, журавлина, чорниця, квітки чорнобривців, борошно з мідій, екстракт новозеландського зеленогубчатого молюска (натуральний продукт для підтримки функції тканин, хрящів і суглобів), цікоріевая пудра, екстракт юки.