Canvit Chondro Super for dogs

Канва хондр Супер містить унікальну комбінацію речовин, що сприяє регенерації суглобів і відновленню опорно-рухового апарату.
230 г
693 грн
Купити
500 г
0 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Canvit Chondro Super для собак вагою більше 25 кг.

Для регенерації суглобів, поліпшення рухливості, зменшення болю при порушеннях рухової активності, собакам з підвищеним ступенем ризику виникнення порушень рухової функції. Застосування добавки рекомендується собакам при дисплазії тазостегнових суглобів, остеоартрозі, собакам великих порід в період росту, собакам в період високого навантаження на опорно-руховий апарат, літнім собакам.

МСМ (органічна сполука сірки) для зміцнення зв'язок і сухожиль, сприяє регенерації.

Глюкозамін і хондроїтин для харчування суглобів. Завдяки протизапальним і антиоксидантним властивостям вітамін С, забезпечує краще засвоєння активних речовин.

Canvit Chondro Super містить унікальну комбінацію речовин, що сприяє регенерації суглобів і відновленню опорно-рухового апарату. Компоненти в складі добавки укріплюють хрящі, підвищують механічну міцність суглобів, зміцнюють зв'язки і сухожилля, сприяють поліпшенню рухливості.

Гарантований аналіз: протеїн 7%, жир 2.07%, клітковина 5.5%, зола 6.95%.

Застосування: таблетки дають з руки, або в подрібненому вигляді з кормом мінімум 10-12 тижнів, курс рекомендується повторювати 1-3 рази на рік. Не перевищуйте рекомендовані дози.