Canvit Fish Oil

Жир з морського вугра, що містить високу кількість есенціальних поліненасичених омега-3 жирних кислот ДГК, ЕПК і АЛК, які позитивно впливають на якість шкіри і шерсті.
250 мл
433 грн
Купити

* Обов'язкові поля

0 грн

Canvit Fish Oil - це жир з морського вугра, що містить високу кількість есенціальних поліненасичених омега-3 жирних кислот ДГК, ЕПК і АЛК, які позитивно впливають на якість шкіри і шерсті (при сухості, тьмяності, випаданні) і регенерацію сухої і пошкодженої шкіри.

Сприяє загальному підвищенню еластичності шкіри і покращує якість вовни у собак, сприяє правильному функціонуванню серцево-судинної і нервової систем, здоров'ю суглобів і сітківки ока.

Canvit Fish Oil підтримує процеси росту і метаболізм, мінімізує проблеми з репродуктивною системою, впливає на здоровий розвиток плода, а також є високоякісним джерелом енергії для тварин з підвищеним фізичним навантаженням.

Гарантований аналіз: Жир 100%, лінолева кислота 1.3%, ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) 7.6%, докозагексаеновая кислота (ДГК) 6.8%, альфа-лінолева кислота (АЛК) 1.4%, каротиноїди 30 мг / кг.

Інструкція по застосуванню: Canvit Fish Oil необхідно змішувати з кормом відповідно до рекомендованої дозуванням. Для оптимального ефекту рекомендується тривале застосування добавки.