Деревний наповнювач для котів

Недорогий деревний наповнювач для котів

Одним з найбільш популярних наповнювачів вважається деревний наповнювач для котячих туалетів. Даний вид наповнювача відрізняється натуральним походженням, так як створюється з тирси, які в подальшому пресують в спеціальні маленькі гранули. Довжина кожної гранули не перевищує 5 мм, до того ж деревний наповнювач для котів дуже зручний в застосуванні. При цьому він є дуже безпечним, адже не викликає будь-яких алергічних реакцій і володіє унікальними бактерицидними властивостями.

У список переваг деревного наповнювача для котів необхідно також включити:

  • - екологічність (в складах наповнювачів немає шкідливих для здоров'я кішок хімікатів або інших речовин);
  • - безпеку експлуатації;
  • - гіпоалергенність;
  • - бюджетность (деревний наповнювач відрізняється доступною ціною, яку може дозволити собі кожен власник домашнього вихованця).

Деревне наповнювач для котів легко утилізується і на сьогоднішній день це єдиний вид наповнювача для котячих туалетів який можна утилізувати в звичайну центральну каналізацію без побоювань засмічень.

Якісний деревний наповнювач за низькою ціною

Вигідно купити деревний наповнювач можна з доставкою в інтернет-зоомагазині Kormax, який пропонує наповнювачі різних видів:

  • - універсальні;
  • - з протимікробну дію;
  • - грудок.

Всі наповнювачі представлені на сайті Kormax характеризуються бездоганною якістю, адже поставляються безпосередньо від світових компаній з виробництва зоопродукціі. У складах деревних наповнювачів відсутні шкідливі хімічні компоненти, і зокрема хлорид кобальту і кремній, які негативним чином позначаються на здоров'ї домашніх улюбленців. Крім цього, Kormax належну увагу приділяє правильному зберіганню наповнювачів, тому деревні наповнювачі завжди свіжі, а тирса всередині пакетів з легкістю пересипаються по упаковці, що додатково свідчить про їх відмінній якості.

Замовити товар можна в зручний час прямо на сайті (інтернет-зоомагазин працює в цілодобовому форматі) або за телефонами Kormax, через менеджерів компанії. При необхідності, кваліфікований персонал надасть грамотну інформаційну підтримку і допоможе при виборі наповнювача саме для Вашого пухнастого домашнього улюбленця.