Пісок і бентонітові наповнювачі для котів

Високоякісні наповнювачі для кішок

Часи, коли господарі кішок насипали в лотки тирса, папір і інші підручні засоби давно пройшли і зараз сучасний зооринок рясніє всілякими наповнювачами. Кожен вид має унікальні властивості, тому споживачі можуть вибрати і купити котячий наповнювач орієнтуючись на особисті побажання і ціну товара.Стоіт відзначити, що в нинішній час наповнювач є одним з найбільш необхідним засобом для підтримки чистоти і гігієни, адже вони:

  • ідеально швидко поглинають запахи і вологу;
  • володіють бактерицидними властивостями;
  • раціональна щодо споживання електроенергії;
  • просто утилізуються.

Видів наповнювачів існує досить багато і до замовлення доступні наповнювачі для котів, які збираються грудками і вбираючі наповнювачі (деревні наповнювачі, пісок для котів і т.д.). Всі вони відрізняються по набору характеристик, але незалежно від типу, наповнювачі відмінно тримають запахи, вологу і виглядають в рази естетичніше підручних засобів.

Вибрати і купити наповнювач для котів відмінної якості

Вибрати якісний наповнювач для кішок не важко, якщо оформити покупку в інтернет-зоомагазині Kormax. На сайті покупці можуть ознайомитися з великим асортиментом спеціалізованих товарів для котів, які представлені за цінами виробника. Вся продукція сертифікована і поставляється виключно від офіційних представників відомих брендів по виробництву зоопродукціі. Крім цього, до замовлення доступні котячі наповнювачі:

  • з скам'янілих водоростей;
  • ультра-грудок наповнювачі з ароматом дитячої пудри;
  • еко-туалети для ефективної блокування неприємних запахів в приміщенні.

Продаж високоякісної продукції для домашніх тварин - основна спеціалізація магазину Kormax, який ретельно стежить за якістю і екологічністю представлених на сайті товарів. Саме тому, всі товарні позиції мають необхідні сертифікати відповідності та створюються виключно з екологічно чистих матеріалів. А різноманітність варіантів наповнювачів дасть можливість купити товар в необхідному обсязі. При цьому доставку можна оформити всього в один клік по Києву та іншим містам України популярної транспортною службою країни. Як правило терміни доставки залежать від віддаленості міста, але часто складають не більше 3 дня з моменту оплати і відправки товару.