СІЛІКАГЕЛЬОВІ НАПОВНЮВАЧІ (СІЛІКАГЕЛЬ)

Якісний сілікагельовий наповнювач для котячих туалетів

Коли в будинку з'являється кіт, питання чистоти і гігієни повинен стояти на першому місці. Особливо це стосується котячих туалетів, адже якщо раніше власники котів використовували газету, тирса або звичайний пісок, то сучасний зооринок досить різноманітний і пропонує споживачам унікальні наповнювачі нового покоління. До таких належить і сілікагельовий наповнювач, який впевнено можна віднести до революційної продукції для підтримки гігієни кішок. Це обумовлено унікальними властивостями матеріалу:

  • відмінною здатністю вбирати велику кількість вологи;
  • ефективне утримання неприємних запахів;
  • економічність використання в порівнянні з наповнювачами натурального походження.

Також рекомендується купити силікагель для котів, так як наповнювач дозволить покупцям значно заощадити свої кошти. Саме сілікагельовий вид наповнювачів можна використовувати дуже тривалий період часу без заміни завдяки його вологопоглинаючі властивостями. А з огляду на різноманіття вибору, господарі кішок можуть також купити силікагель для котів з антибактеріальними добавками, всілякими ароматами або гранулами для контролю вологості навколишнього середовища.

Ефективний силікагель - купити від виробника

Вибрати силікагель і купити якісний наповнювач від перевірених виробників спеціалізованої зоопродукціі можна вже зараз на сайті Kormax. Інтернет-зоомагазин співпрацює тільки з провідними компаніями, тому пропонує увазі споживачів величезний асортимент наповнювачів від кращих зообрендов. Крім цього, магазин гарантує бездоганну якість всіх товарних позицій представлених на сайті і рекомендує купити силікагель для котів, так як даний тип продукції не тільки дозволить добре утримати вологу і запахи, але і не викличе будь-яких алергічних реакцій. Також на відміну від аналогів, силікагель НЕ буде прилипати до лап тварини, що відповідно допоможе зберегти ідеальну чистоту в будинку.

Варто відзначити, що ціна на силікагель в Kormax приємно порадує кожного замовника і дасть можливість без зусиль підібрати оптимальний за ціною, якістю і властивостями наповнювач. При цьому доставка покупок здійснюється по Києву і багатьом іншим містам країни в короткі терміни популярної транспортної компанії України.