Туалети, наповнювачі та аксесуари

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Аксесуари, наповнювачі та туалети для котів

Приймаючи рішення завести кота, господар повинен відразу продумати місце, де буде знаходитися його туалет. Адже якщо не вибрати конкретну зону в будинку і вчасно не привчити кішку до туалету, гостей з тваринами може спричинити за собою досить неприємні наслідки: часті прибирання, неприємний запах і т.д. Але всіх незручностей можна уникнути, якщо вчасно купити в Києві туалети для кішок і наповнювачі для котячого туалету. Показавши вихованцеві його "місце" і використовуючи спеціальний котячий туалет, можна позбутися від проблем, з якими часто стикаються недосвідчені любителі кішок і зробити проживання з муркоче тваринам максимально комфортним і для нього, і для господаря.

Вибрати туалет для кошенят або вже дорослих котів турботливим власникам домашніх вихованців, допоможуть фахівці інтернет-зоомагазину Kormax, де представлений величезний вибір аксесуарів для домашніх тварин на будь-який смак і бюджет. Великий, маленький, високий чи низький котячий туалет купити можна все в один клік. При цьому оформити покупку просто як безпосередньо на сайті Kormax, так і за телефонами зоомагазину.

Туалети для котів в широкому асортименті

На сайті інтернет-зоомагазину Kormax можна знайти туалети для кішок будь-якого віку, адже через фізіологічних особливостей котячий туалет для маленьких і вже дорослих тварин значно відрізняється за розмірами. Так, туалет для кошенят ветеринари радять вибирати з низькими бортиками, щоб вихованці могли вільно і зручно в них залазити. А ось туалети для котів є вже більш об'ємні і глибокі конструкції з високими бортиками. Такий котячий туалет дорослий вихованець може відвідати без проблем, адже йому не складе труднощів переступити через високий бортик. А власник кота зможе зберегти в такому випадку свою туалетну кімнату в чистоті, так як наповнювач або пісок не буде висипатися за межі котячого туалету і відповідно, розноситися тваринам по всьому будинку.

Не останню роль відіграють і наповнювачі для котячого туалету. Вони виконують відразу кілька функцій: вбирають неприємні запахи, вологу, а також служать додатковим засобом для підтримки чистоти і гігієни в туалетних кімнатах. Зараз існує кілька видів наповнювачів, які господарі кішок можуть купити в Києві в інтернет-зоомагазині Kormax:

  • кварцові - це кристали різних розмірів з високою всмоктуючою здатністю і можливістю швидкої нейтралізації запахів;
  • деревні - являють собою натуральні наповнювачі для туалету для кішок з деревини хвойних порід;
  • сілікагелевой - білі гранули-кристали;
  • тестерної - представляють собою добавки до наповнювачів для визначення наявності або початковій стадії розвитку сечокам'яної хвороби у котів.

Краща ціна на туалети і наповнювачі в зоомагазині Kormax

Якісні наповнювачі для туалету для кішок і котячий туалет бажаних розмірів можна придбати з швидкою доставкою в будь-який регіон країни. В інтернет-зоомагазині Kormax представлений величезний вибір спеціалізованої зоопродукціі, яка найкращим чином підійде для вашого вихованця за особливостями, розмірами і своїми властивостями. А завдяки різноманітності асортименту, власники кішок можуть вибрати наповнювач або котячий туалет і купити товар за доступною ціною, адже магазин співпрацює з провідними брендами зоотоварів, які характеризуються відмінною якістю і безпекою продукції, що випускається ними продукції. Високоякісна і сертифікована продукція завжди знаходиться в наявності зоомагазину, що дозволить без зусиль оформити покупку на необхідні котячі аксесуари, які подарують вихованцям максимальний комфорт на довгий час.