Посуд та аксесуари

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Посуд для кішок і аксесуари

Кожен господар кота повинен піклуватися про здоров'я і зручність свого улюбленця, тому необхідно враховувати кожну деталь і створити максимально комфортні умови для його проживання. Крім іграшок і особистого спального місця, у кота повинна бути і спеціальний посуд. Мисок у кішки має бути як мінімум дві: одна для води, а інша для їжі. Також ветеринари рекомендують використовувати і третю миску для рідких або вологих кормів

Варто пам'ятати, що посуд для котів - це аксесуари першої необхідності, які повинні бути в індивідуальному розпорядженні кожного домашнього вихованця. І від якості товару буде залежати не тільки їх довговічність, а й значною мірою здоров'я самої кішки, адже до незручною і не практичною посуді, ваш кіт навряд чи захоче торкатися. А в разі, якщо на неякісної тарілці виявляться тріщини або відколи, вихованець і зовсім може серйозно поранитися. Токсичність - ще один момент, про який повинні пам'ятати власники вихованців, так як виготовлена ​​з шкідливих матеріалів посуд для кішок, може завдати чималої шкоди здоров'ю тварин.

Посуд для котів: як вибрати?

Посуд для муркоче домашніх улюбленців необхідно підбирати за кількома критеріями: враховуючи породу, вікові особливості та їх звички. Це обумовлено тим, що у кожної породи абсолютно різна за розміром мордочка, а зовсім маленьке кошеня відповідно, не впорається з великою і глибокою мискою вже дорослого кота. Саме тому фахівці радять брати до уваги те, що:

  • довгошерстим котам буде зручніше і практичніше харчуватися з неглибоких мисок (це допоможе не бруднити їх довгий і густе хутро);
  • котам з "втягнутою" щелепою і приплющеними носами (перські, британські та коти інших екзотичних порід) краще купити максимально низьку миску з низькими бортиками;
  • кішкам великих порід варто купувати посуд великих розмірів;
  • м'які і вологі корми практичніше подавати в посуді з низькими бортиками, в той час як для сухих кормів краще використовувати більш глибокі ємності.

Миски, тарілки і аксесуари за низькими цінами

В інтернет-зоомагазині Kormax власники муркоче вихованців можуть купити все необхідне для харчування своїх улюбленців. В асортименті магазину красиві, зручні і функціональні миски для їжі і пиття з пластика і інших матеріалів на піддонах, підставках, з розподільниками води, автоматичні та інші сучасні моделі за найдоступнішими цінами.

Високоякісна посуд виготовляється виключно з гіпоалергенного сировини преміум класу і відрізняється рядом переваг, серед яких варто виділити зручність, удароустойчивость і простоту в догляді. Тарілки і миски, купити які можна вже зараз в Києві на сайті інтернет-зоомагазину Kormax, представлені в широкій колірній гамі. Це допоможе з легкістю підібрати посуд в цікавому дизайні і колірному рішенні, яке буде гармонійно виглядати з загальним інтер'єром вашої кухні.