Прогулянки і подорожі

Контейнери, сумки і перенесення для кішок в асортименті

Дуже часто власники кішок забувають, що сумки і перенесення - дуже важливі аксесуари, які в обов'язковому порядку повинні бути в кожному домі, де є муркочуть вихованці. І навіть якщо кіт веде виключно домашній спосіб життя, контейнери, клітки або сумки для котів - далеко не останні речі, про які повинні думати господарі тварин. Без спеціальної клітини для кішок, повноцінно відправитися в подорож, відпочинок або до ветеринара досить проблематично, адже використовуючи звичайну спортивну сумку або що абсолютно неприйнятно, картонний ящик, можна просто поранити тварину. А щоб уникнути можливих проблем і створити максимально комфортні умови для вихованця, досить просто звернути увагу на спеціалізовані аксесуари для його транспортування: перенесення для кішок, сумки для кішок, клітини або контейнери для кішок.

Перенесення для кота, клітини для кішок, і інші аксесуари, кардинально відрізняються від простих підручних засобів, так як такі вироби пристосовані під потреби вихованців і їх розміри. До того ж, як відомо, зробити міжнародну поїздку на літаку можна виключно в разі використання сумки для котів.

Клітини для кішок і контейнери з доставкою по Україні

Зручні і функціональні клітини, контейнери та перенесення для котів, які представлені в інтернет-зоомагазині Kormax, дуже універсальні і підійдуть для транспортування домашніх тварин в автомобілі, літаку, автобусі або поїзді. Крім цього, завдяки спеціальній конструкції, стійкі клітини і контейнери можна без побоювання ставити навіть в багажному відділенні літака.

При виборі сумки для котів або будь-якого іншого аксесуара для транспортування, слід враховувати, що:

  • для кошенят і котів мініатюрних порід, слід підбирати клітини для кішок маленьких розмірів, розрахованих на тварин максимальною вагою до 3 кг;
  • для тварин вагою до 5 кг можна купити компактні перенесення для котів;
  • просторі і великі клітини для кішок найбільше підходять вихованцям великих порід.

Будь-які перенесення для котів або сумки для котів передбачають наявність спеціальних вентиляційних отворів. Тому власники кішок можуть бути впевнені в безпеці своїх улюбленців, так як такі отвори забезпечують відмінний приплив повітря. А правильно підібрані за розміром клітини для кішок, дозволять відчувати тваринам максимальний комфорт і прийняти зручне для них положення під час транспортування.

Купити аксесуари для транспортування котів в один клік

Інтернет-зоомагазин Kormax гарантує високу якість і оригінальність товарів представлених в каталозі, так як магазин співпрацює виключно з перевіреними брендами зоопродукціі і ретельно стежить за своїм асортиментом. Всі контейнери для кішок, сумки і перенесення створюються з високоякісних і нетоксичних матеріалів преміум класу. Також вироби комплектуються необхідною фурнітурою, передбаченої конструкцією моделі (надійними замками, кріпленнями для ручок і т.д.). Для створення максимально комфортних умов кішок, господарі також можуть звернути увагу на вироби з різними опціями, а саме купити моделі в Києві або з доставкою в Одесу та інші міста країни, з низкою додаткових функцій: годівницями, килимками або поїлками на вибір.

Кожна модель має визначальними ознаками. Тому для постійного переміщення з котом, фахівці рекомендують використовувати зручні сумки, які швидко приймають форму тіла людини і з легкістю лягають на плечі, не створюючи при цьому дискомфорту для тварини. А ось для подорожей краще купити в Києві на сайті зоомагазину спеціальні контейнери і клітини, які передбачені для їх використання на далекі поїздки.