Нашийник від бліх і кліщів для котів

Відгуки
Sentry PurrScriptions Plus ошейник
Алена
Купила этот ошейник по совету подруги. Сказала, что реально на долго хватает. Посмотрим. Спасибо за доставку!)

Купити нашийник від бліх і кліщів для котів в Києві

Сімейний відпочинок на природі всією сімєю, близьке спілкування з іншими тваринами та інші принади активного життя можуть стати причиною неприємних наслідків на шерсті котів. Крім цього, підчепити бліх і кліщів можуть як ті домашні коти, які мають доступ до прогулянок на свіжому повітрі, так і ті чотириногі улюбленці, які живуть виключно в домашніх умовах. Але позбутися шкідливих паразитів можна в лічені дні, адже зараз існує безліч ефективних проти паразитарних засобів, до яких відносяться і нашийники від бліх для котів.

Якісні нашийники від бліх для кошенят і дорослих кішок користуються найбільшою популярністю серед відомих засобів для захисту від шкідників, адже вони дуже зручні і прості в застосуванні, а при правильному виборі досить ефективні і абсолютно безпечні для домашніх тварин. Також купити нашийник від бліх для котів можна за доступною ціною і отримати безліч переваг від його використання:

  • недороге і просте в застосуванні засіб від кліщів і бліх широкого спектра дії;
  • ефективну профілактику від шкідливих паразитів;
  • якісний захист на довгий час;
  • гігієнічні і безпечні нашийники від кліщів для кішок більш гігієнічні на відміну від інших засобів захисту.

Купити нашийник від кліщів для кішок з доставкою по Україні

У зоомагазині Kormax кожен турботливий власник кота може недорого придбати нашийники від кліщів для кошенят і дорослих кішок тільки оригінальної якості, так як інтернет-зоомаркет безпосередньо співпрацює з відомими брендами по виготовленню зоотоварів. В арсеналі Kormax нашийники від кліщів для кішок всіх моделей, розмірів і форм включаючи найпопулярніші варіанти: SENTRY PURRSCRIPTIONS PLUS, SENTRY SERGEANTS DUAL ACTION і т.д.

Принцип дії нашийників ідентичний іншим засобам захисту, так як процес відлякування кліщів, бліх та волосоїдів відбувається з використанням інсектицидних отрут. Вироби просочуються спеціальною речовиною і виділяють особливий запах, який в свою чергу відлякує шкідливих комах, які живуть на шерсті тварин. А вибрати стильний нашийник і купити цікаву для модель можна в будь-який час в онлайн-режимі. Для цього достатньо оформити покупку прямо на сайті Kormax, який приймає замовлення в цілодобовому форматі. Також покупці можуть скористатися послугою швидкої доставки товарів по всіх населених пунктах України.