Спреї від бліх і кліщів для кішок

Купити спрей від бліх і кліщів для кішок в Києві

Наявність комах у домашніх тварин - не найприємніша тема, як для самих вихованців, так і для їх господарів. Крім цього, зіткнутися з цією проблемою можуть власники всіх пухнастих улюбленців: і тих, хто має доступ до вулиці і прогулянкам на свіжому повітрі, і тих, хто не залишає межі будинку. Ось чому всілякі спреї від бліх для котів актуальні в будь-який час року для тварин усіх порід і вікових груп.

Як відзначають фахівці, спреї від бліх для кошенят і дорослих кішок є одними з найбільш дієвих засобів для захисту домашніх вихованців. Їх можна використовувати в лікувальних і профілактичних цілях на пухнастих тварин навіть з самого маленького віку. Також ефективні спреї від кліщів для кішок характеризуються:

  • безпечним складом (спреї від кліщів для кошенят і кішок містять гіпоалергенні компоненти, які абсолютно безпечні для здоров'я вихованців та людей);
  • знищенням шкідливих комах після першої обробки;
  • ефективністю впливу на паразитів на все стадіях їх розвитку;
  • інсектицидною дією.

Купити спрей від кліщів для кішок в інтернет-магазині

На сайті інтернет-зоомагазину Kormax покупці знайдуть широкий асортимент засобів на основі Пропоксур, фіпронілу, піретрини та інших сильнодіючих речовин, що гарантують ефективний результат уже після першого застосування. До переваг спреїв варто віднести і те, що сильнодіючі компоненти засобів не впливають на самопочуття тварин і поширюються виключно по їх шкірі, накопичуючись в сальних залозах і волосяних цибулинах. Крім цього, в онлайн-зоомагазині Kormax купити спрей від кліщів для кішок можна за доступною ціною, адже маркет працює безпосередньо з відомими брендами з виробництва спеціалізованої продукції для домашніх тварин. Спреї Sentry Purrscriptions Plus, Sentry Home Yard & Premise Spray Concentrate, Sentry Home And Carpet Spray і багато інших доступні до замовлення в будь-який зручний час з доставкою по всіх містах України.

Купити спрей від кліщів для кішок і від бліх - це необхідність номер один для кожного кошатника, адже тільки в такому випадку тварина буде в цілковитій безпеці. Також за допомогою сильнодіючої спрею позбавити вихованця від паразитів можна за лічені дні, а тривалість ефекту дозволить надовго забути про дискомфорт як домашнього вихованця, так і його господареві.