Котячий корм: Acana

 • ACANA Wild Prairie
  Сухий корм для кішок
  Повноцінний і збалансований беззерновой сухий корм для кішок різного віку на основі свіжого м'яса курчати і риби.
  Розфасовка Ціна Купити
  5,4 кг
  1 749 грн
  Купити
  340 г
  200 грн
  Купити
  1,8 кг
  851 грн
  Купити
 • ACANA Pacifica
  Сухий корм для кішок
  Дієта без зерна і картоплі, кожна гранула якої насичена різноманітними сортами риби.
  Розфасовка Ціна Купити
  5,4 кг
  1 980 грн
  Купити
  340 г Відсутній на складі Повідомити
  про наявність
  1,8 кг
  944 грн
  Купити
Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

Cухой КОРМ ДЛЯ котів ACANA - краще для Ваших вихованців

Компанія Акана - бренд зі світовим ім'ям, вдь завод вже більше 30 років незмінно наслідує традиції якості і займається виробництвом кращої продукції для домашніх вихованців. Кожен Cухой КОРМ ДЛЯ котів ACANA складається з натуральних канадських інгредієнтів люкс якості і підходить для котів всіх порід. Обладнане з дотриманням строгих світових стандартів виробництво бренду, дозволяє випускати високоякісну і збалансоване харчування, яке необхідно для підтримки здоров'я і краси домашніх улюбленців. А інгредієнти, використовувані при виготовленні кормів, відповідають міжнародним стандартам і нормам найвищої якості.

ACANA Cухой КОРМ ДЛЯ котів різного віку

Підібрати і купити ACANA Cухой КОРМ ДЛЯ котів можна в зручний час на сайті зоомагазину Kormax, який виробляє закупівлі зоопітанія безпосередньо у офіційних представників бренду з кришталево чистою репутацією. Біологічно відповідний сухий корм Акана підійде для всіх тварин, адже:

 • містить в складі тільки екологічно чисті компоненти;
 • складається з цілого комплексу корисних для здоров'я вихованців речовин, вітамінів і мінералів;
 • підходить для щоденного харчування тварин.

Крім цього, в складі всіх Акана кормів для кішок свіже та натуральне м'ясо коштує на першому місці, тому в залежності від виду, господарі домашніх улюбленців можуть знайти харчування з високим вмістом м'яса курки, курчат, ягнят, а також морської або озерної риби.

Плюси Акана кормів для кішок

До основних переваг виробництва компанії Акана необхідно віднести:

 • використання тільки свіжих, а не заморожених продуктів;
 • зміст в кормах максимальної кількості білків саме тваринного походження, що так необхідно для кішок;
 • будь-який котячий корм Акана - це мінімум вуглеводів і максимум фруктів, овочів і корисних для організму тварин, речовин і вітамінів.

Крім цього, регулярне вживання харчування від компанії Акана стане ідеальною профілактикою виникнення різних хвороб, адже завдяки збалансованому вмісту корисних речовин, котячий корм Акана дозволить виключити появу захворювань шлунково-кишкового тракту, ожиріння, шкірні недуги і ряд інших проблем, пов'язаних зі здоров'ям кішок.

Купити сухий корм Акана з доставкою по Києву

Підібрати і купити сухий корм Акана для своєї кішки можливої ​​в один клік на сайті зоомагазину Kormax за найкращою ціною на зооринку. Інтернет-магазин впевнений в якості та оригінальності своєї продукції, тому гарантує кожному власнику вихованця відмінні смакові властивості, безпеку і екологічність харчування. При цьому на всі Акана корми для котів ціна досить прийнятна, адже в своїй роботі зоомагазин використовує гнучку цінову політику і пропонує високоякісну продукцію за оптимальною вартістю.