Котячий корм NUTRI-VET : Nutri-Vet

Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

СУХИЙ КОРМ NUTRI-VET - смачні ласощі для домашніх котів

СУХИЙ КОРМ NUTRI-VET з натуральним складом є високоякісним продуктом супер преміум класу. За допомогою кормів відомого бренду можна не тільки зміцнити здоров'я вихованців та їх імунітет, але і в рази поліпшити стан вовни, шкіри та зубів. Таким чином, включаючи в раціон домашніх котів котячий корм NUTRI-VET, власники домашніх тварин роблять неоціненний внесок у розвиток, активне зростання і здоров'я своїх улюбленців, адже кожна порція складається з корисних, збалансованих і натуральних інгредієнтів.

СУХИЙ КОРМ для кішок NUTRI-VET - джерело енергії на весь день

Поживний котячий корм NUTRI-VET служить прекрасним джерелом необхідних і корисних речовин, вітамінів і мінералів. У грамотному тандемі вони здатні значно поліпшити травлення домашніх тварин і при щоденному вживанні, в подальшому позбавити вихованців від можливих проблем зі здоров'ям. Тому кожен корм СУХИЙ NUTRI-VET для котів є унікальною комбінацією натуральних інгредієнтів, адже завдяки інноваційним технологіям та цінних знань ветеринарів, компанії вдалося створити лінійку зоопітанія, яка в точності відповідає індивідуальним потребам котів на будь-якому етапі їх росту і розвитку.

Фірмовий корм СУХИЙ NUTRI-VET для котів

Купити високоякісний і оригінальний СУХИЙ КОРМ для кішок NUTRI-VET пропонує інтернет-магазин фірмової зоопродукціі Kormax. На сайті представлений великий вибір зоопітанія від відомої компанії, за допомогою якого можна:

  • підтримувати здоров'я і активність котів протягом цілого дня;
  • підібрати харчування для кішок з особливостями (годуючих, вагітних, літніх, занадто активних тварин і т.д.);
  • створити дієтичний раціон для котів з проблемами травлення.

Крім цього, вибрати товар з серії популярного виробника і купити корм можна всього в один клік з швидкою доставкою по Києву та іншим містам України.

Замовити корм за низькою ціною в інтернет-зоомагазині

Придбати сухий корм від справжнього лідера по виробництву харчування для кішок за найкращою ціною на зооринку можна в зручний час в інтернет-зоомагазині Kormax. Оформити замовлення просто як на сайті, так і в телефонному режимі через консультантів магазину. При цьому покупці можуть оцінити не тільки професіоналізм співробітників і бездоганний сервіс, а й високу якість товарів, представлених на сайті зоомагазину. Адже Kormax займається продажем виключно сертифікованої продукції за низькими цінами і на постійній основі розширює асортимент харчування від одного з найбільш затребуваних зообрендов.