Котячий корм PRONATURE ORIGINAL: Pronature Original

Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

Збалансований котячий корм СУХИЙ PRONATURE ORIGINAL для тварин різного віку

Бренд PRONATURE ORIGINAL випускає високоякісні корми для домашніх тварин, які користуються широким попитом серед власників кішок в усьому світі. Харчування преміум класу характеризується бездоганною якістю і тільки натуральним складом. При цьому компанія ретельно контролює процес виготовлення кормів на кожному етапі виробництва, що гарантує господарям домашніх вихованців їх збалансованість, безпеку і відмінні смакові властивості. СУХИЙ КОРМ PRONATURE ORIGINAL складається з натуральних інгредієнтів, де основним компонентом є м'ясо, а також овочі, фрукти і ряд інших інгредієнтів, які виступають в якості джерел корисних для здоров'я вітамінів і мінералів.

Преміальний котячий корм сухий Пронатюр

СУХИЙ КОРМ для кішок PRONATURE ORIGINAL подарує активність і життєву енергію вихованцям на цілий день, адже харчування відомого бренду відрізняється численними перевагами, серед яких варто виділити:

  • використання м'яса, а не субпродуктів
  • відсутність у складі будь-яких шкідливих речовин, консервантів або підсилювачів смаку;
  • високий вміст вітамінів і мінералів.

Таким чином, котячий корм сухий Пронатюр - це не просто корм для котів, а високосбалансірованний і поживний продукт, розроблений спеціально для пухнастих домашніх тварин. Він володіє всіма необхідними для організму вихованців, речовинами і з легкістю подбати про те, щоб у чотириногих друзів був не тільки корисний, але і смачний раціон.

СУХИЙ КОРМ для кішок PRONATURE ORIGINAL в асортименті

Мабуть, в плані харчування коти є найбільш вибагливими з усіх домашніх тварин, але вибираючи СУХИЙ КОРМ PRONATURE ORIGINAL власники вихованців можуть бути впевнені, що харчування популярної компанії безсумнівно, доведеться їм до душі. Кожен СУХИЙ КОРМ для кішок PRONATURE ORIGINAL виготовлений за унікальними технологіями в тандемі з кваліфікованими ветеринарами і дієтологами, а також повністю відповідає індивідуальним потребам кішок. А Пронатюр купити корм для котів вигідно і оформити доставку по Києву або іншим містам України можна всього в один клік на сайті Kormax.

Фірмовий Пронатюр купити корм для котів за низькою ціною

Інтернет-зоомагазин Kormax співпрацює з відомими марками зоопродукціі безпосередньо, що повністю виключає можливість купівлі неякісних товарів. В онлайн-каталозі покупці можуть купити котячий корм сухий Пронатюр за найкращою ціною на зооринку і не турбується за якість, адже всі товарні позиції відрізняються відмінною якістю, безпекою та повною відповідністю високим міжнародним нормам і стандартам. А доставка замовлень здійснюється як по Києву, так і іншими містами країни.