Сухий корм для годуючих кішок, для вагітних кішок: Вагітні/Годуючі

Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

СУХИЙ КОРМ для кішок вагітних і годуючих

У період вагітності і годування, кішки потребують особливої ​​харчуванні, яке повинно не тільки повністю заповнювати енергетичні потреби тварин, але і не нашкодити здоров'ю їхніх дітей. В даному випадку ветеринари радять власникам включити в раціон домашніх вихованців високоякісні сухі корми, що складаються тільки з натуральних і свіжих інгредієнтів супер преміум класу. Такий підхід до харчування кішок допоможе зберегти здоров'я, активність і грайливість тварин навіть в такий відповідальний і непростий період, коли в рази знижується активність, а гормональні процеси тільки посилюються.

Збалансований корм для вагітних кішок

Спеціалізований корм для вагітних кішок зобов'язаний бути якісним і безпечним, адже від харчування в подальшому залежатиме здоров'я і розвиток кошенят. Тільки правильний і грамотно складений раціон допоможе додати сил і енергії кішці для виношування її потомства, тому збалансованість - перше на що необхідно звертати увагу при виборі харчування. Будь СУХИЙ КОРМ для кішок вагітних повинен містити в повному обсязі життєво важливі речовини, а також цілі мінеральні та вітамінні комплекси, так як саме це і є запорукою благополуччя їхніх дітей в майбутньому.

Повноцінний сухий корм для годуючих кішок і вагітних тварин

Збагачені усіма необхідними корисними і поживними елементами, настільки важливими в період вагітності і годування, корми здатні повністю задовольнити потреби домашніх тварин і подарувати їм силу, активність і енергію на цілий день. У кожній порції спеціалізованого корму є підвищена кількість протеїнів і калорій в цілому, при цьому харчування характеризується:

  • виключно натуральним складом без консервантів і інших харчових добавок;
  • наявністю в складі жирних кислот Омега-3 і Омега-6, для отримання відмінних смакових якостей;
  • ідеальний баланс корисних речовин, а також вітамінів і мінералів, що дозволяють надалі підтримувати міцний імунітет і відмінний зовнішній вигляд.

Купити корм для годуючих кішок в один клік

Замовити сухий корм для годуючих кішок і вагітних тварин пропонує фірмовий зоомагазин сертифікованої продукції Kormax, в якому споживачі можуть знайти:

  • корм для годуючих кішок великих порід;
  • харчування в період вагітності;
  • повноцінний раціон для кішок суперпреміум класу для підтримки активності кішок.

Kormax звертає увагу покупців і на те, що сухий корм годуючим кішкам купити можна все в один клік з швидкою доставкою як по Києву, так і багатьом іншим містам України.