Сухий корм для великих кішок : Для великих порід

Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

Поживний і високосбалансірованний корм для великих порід кішок

Підбирати раціон кішкам, як і багатьом іншим домашнім тваринам, необхідно не тільки з урахуванням їх смакових переваг, але і розміру вихованців, так як правильне харчування є основою здоров'я, активності і благополуччя муркоче улюбленців. Тільки збалансований і повнораціонний корм здатний в повному обсязі підтримувати особливі потреби кішок і допомогти залишатися їм завжди в чудовому настрої. Особливо це стосується кішок великих порід, які на відміну від інших домашніх тварин, потребують більш калорійною і поживної їжі.

Спеціалізований сухий корм для великих порід котів

Збалансований корм для великих порід кішок відрізняється від традиційного харчування поруч характеристик і в першу чергу, їх дія спрямована на:

  • запобігання захворювань зв'язок і суглобів;
  • стабілізацію кишкової флори і роботи всієї системи травлення;
  • збереження еластичності і блиску шерсті.

Крім цього, якісний сухий корм для великих порід котів допомагає зберегти зір і сприяє зниженню ризику утворення каменів в нирках, так як в складі є тільки свіжі і натуральні інгредієнти з високим вмістом поживних речовин.

Повноцінний сухий корм для великих кішок: купити з доставкою

Гармонійне поєднання корисних компонентів в грамотних дозуваннях робить спеціалізовані корми найкращим харчуванням для кішок великих порід, для яких оптимальне співвідношення білків, жирів і вуглеводів є основою правильного щоденного раціону. Не секрет, що потреби великих порід кішок в поживних речовинах в кілька разів перевищують потреби тварин середніх і дрібних порід, тому тільки повнораціонний корм для дорослих котів з великим статурою здатний на належному рівні підтримувати оптимальну вагу, витривалість і активність домашніх тварин.

Сухий корм для великих кішок купити за низькою ціною в зоомагазині

Інтернет-зоомагазин Kormax пропонує власникам кішок великих порід величезний вибір спеціалізованого харчування по самим приємним цінами на зооринку. Усі товарні позиції входять в категорію преміальних кормів класу люкс, тому вони гарантовано заповнять всі енергетичні витрати кішок і подарують їм грайливість і активність на цілий день. При цьому оформити покупку можна прямо на сайті або по телефону, через менеджерів зоомагазину Kormax в зручний час.