Котячий корм для печінки: Для печінки

 • Hill's Prescription Diet l/d Liver Care з куркою
  Сухий корм для кішок
  Спеціально розроблений для дієтотерапії кішок із захворюваннями і / або зниженням функцій печінки.
  Розфасовка Ціна Купити
  1.5 кг
  598 грн
  Купити
Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

Як вибрати лікувальний корм для кішок при захворюваннях печінки?

Хвороба печінки у кішок супроводжується рядом дискомфортних відчуттів, до того ж дана недуга при некоректному лікуванні і догляді, має тенденцію до швидкого розвитку і переходу в хронічні форми, що негативним чином відбивається на якості життя, самопочуття і активності домашніх тварин. Уникнути подібних неприємностей допоможе правильно підібраний і збалансований раціон, завдяки чому вихованці будуть отримувати тільки необхідні корисні речовини для їх організму. І набором саме таких якостей володіє кожен СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ПЕЧІНКИ від перевірених брендів по виготовленню харчування для кішок.

Якісний СУХИЙ КОРМ ДЛЯ ПЕЧІНКИ для дієтотерапії кішок

Лікувальний корм для кішок при захворюваннях печінки є ідеальним рішенням для тих домашніх тварин, які страждають від порушень метаболізму міді, ниркової недостатності, портокавальном анастамоз та холестазі. Спеціалізоване дієтичне харчування складається з адаптованого набору мікроелементів, вітамінів і багатьох інших поживних речовин, в яких так сильно потребує тварина з хворобою печінки. Крім цього, фірмовий котячий корм для печінки допоможе:

 • повернути енергію і активність;
 • позбавити кішок від дискомфортних і больових відчуттів;
 • підтримувати міцне здоров'я котів протягом усього життя.

Як відбувається годування кішок з хворою печінкою

Для підтримки здоров'я котів під час печінкової недостатності досить дотримуватися рекомендацій ветспециалистов і підбирати годування кішок з хворою печінкою з низьким вмістом міді, наявністю цілого комплексу антиоксидантів і вітамінів в складі, а також корми з відмінними смаковими якостями. Тільки в такому випадку, можна на належному рівні підтримувати фізичне здоров'я тварин, потрапивши при цьому домашнім улюбленцям смачними і збалансованими ласощами.

Купити котячий корм для печінки за низькою ціною

Вигідно купити спеціалізований лікувальний корм для дієтичного харчування кішок пропонує фірмовий зоомагазин Kormax, на сайті якого представлена ​​ціла серія спецхарчування для тварин з різними недугами. Створені за унікальними рецептурами корми, реалізуються безпосередньо від компаній-виробників зоопітанія, які при виготовленні своєї продукції використовують свіжі і натуральні інгредієнти преміум якості. До замовлення доступні корми в будь-якому обсязі для котів всіх порід і вікових груп, що значно заощадить час власників домашніх вихованців на пошуки сертифікованої продукції, адже замовити товари в Kormax можна за низькими цінами і з швидкою доставкою по Києву і всій країні.