СУХИЙ котячий КОРМ ДЛЯ НИРОК: Для нирок і сечовидільної системи

Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

СУХИЙ котячий КОРМ ДЛЯ НИРОК високої якості

Турбота про домашніх котів складається не тільки з прояви ласки з боку господарів, але і уваги до їх настрою і здоров'ю, тому профілактика і попередження виникнення різних недуг є основним завданням власників муркоче тварин. І якщо ветеринар виявив у кота захворювання нирок, в першу чергу необхідно підібрати йому відповідний раціон, який позбавить вихованця від дискомфортних відчуттів, пов'язаних з розвитком ниркової недостатності. Тільки якісний СУХИЙ котячий КОРМ ДЛЯ НИРОК допоможе коту будь-якої породи, задовольнивши при цьому всі його енергетичні потреби в їжі.

Вибрати котячий сухий корм для сечовидільної системи

Ниркова недостатність у котів може розвиватися досить інтенсивно, вражаючи при цьому внутрішні органи і самим негативним чином впливаючи на якість життя домашніх тварин різного віку. Тому при виявленні недуги варто негайно включати в раціон котячий сухий корм для сечовидільної системи, який є найкращим джерелом вітамінів, мінералів і корисних речовин. Крім цього, в спеціалізованих дієтичних кормах фосфор міститься в обмеженій кількості, адже саме цей елемент справляє надзвичайно сильний вплив на посилення ниркової недостатності.

Дієтичний котячий КОРМ ДЛЯ НИРОК: головні переваги

Вибираючи якісний котячий КОРМ ДЛЯ НИРОК, господарі допомагають своїм домашнім вихованцям:

  • значно зміцнити імунітет;
  • уповільнити процес старіння клітин в організмі;
  • в рази уповільнити деградацію клітин, яка відбувається під впливом вільних радикалів.

Також варто відзначити, що кожна порція спеціального корму є досить калорійною, що дозволить в кілька разів зменшити її обсяг без шкоди для кішок і відчуття голоду.

Купіть корм для сечовидільної системи за низькою ціною в один клік

Вигідно купити фірмовий корм для сечовидільної системи для кішок можна на сайті Kormax з швидкою доставкою по Києву, області та багатьом іншим містам країни. В інтернет-магазині кожен власник кота зможе з легкістю підібрати оптимальний корм з урахуванням його індивідуальних і смакових потреб і одночасно з цим, значно заощадити свої фінансові кошти, так як зоомагазин безпосередньо співпрацює з відомими виробниками сертифікованої зоопродукціі. Вигідні покупки спецхарчування для тварин - це реальність, яку дарує зоомагазин Kormax абсолютно всім своїм клієнтам!