Сухий корм для стерилізованих для кішок : Для стерилізованих / кастрованих

Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

Спеціалізований корм для стерилізованих кішок і кастрованих котів

Кастрацію та стерилізацію на певному етапі життя домашніх котів можна з упевненістю віднести до категорії необхідних процедур. Їх застосування дозволить не тільки уникнути в подальшому виникнення різних проблем, але і продовжити життя домашнім вихованцям. Адже саме завдяки стерилізації та кастрації котів можна знизити ризик появи пухлин і багатьох інших проблем, пов'язаних з роботою сечостатевої та репродуктивної систем. До того ж після операції тварини стають ласкавими, поступливими і дуже спокійними. Але господарі повинні знати, що не дивлячись на значний список плюсів, після хірургічних втручань домашні вихованці будуть перебувати в стані адаптації, в період якої потрібно не тільки спеціальний догляд, а й підхід до харчування.

Повноцінний СУХИЙ КОРМ ДЛЯ стерилізувати кішок

Сучасні зообренди пропонують цілі серії спецхарчування, що дозволить власникам кішок підібрати особливий корм для стерилізованих кішок і кастрованих котів:

  • для вихованців схильних до набору зайвої ваги з низьким вмістом жирових та вуглеводних інгредієнтів;
  • для тварин будь-якої породи і віку;
  • для муркоче улюбленців з супутніми проблемами зі здоров'ям (наприклад, харчування з низьким вмістом фтору і азоту для котів із захворюванням сечовивідної системи).

Недорогий корм для кастрованих котів з доставкою

Смачний і корисний СУХИЙ КОРМ ДЛЯ стерилізувати кішок і кастрованих котів стане ідеальним рішенням для вихованців в реабілітаційний період, адже в складі такого харчування є все що необхідно для "особливих" котів: натуральні продукти без консервантів, барвників, підсилювачів смаку та інших шкідливих компонентів. Крім цього, виробники зоопітанія використовують тільки інноваційні методи виготовлення своєї продукції і знання кваліфікованих ветеринарів, що в підсумку дає можливість зоокомпаніям випускати корисні і збалансовані корми для кастрованих котів і стерилізованих кішок люкс класу.

Преміальний КОРМ ДЛЯ стерилізувати кішок

Підбирати КОРМ ДЛЯ стерилізувати кішок необхідно з урахуванням індивідуальних потреб вихованців і в даному випадку допоможе харчування преміального рівня, купити яке можна всього в один клік на сайті інтернет-зоомагазину Kormax. В каталозі сухий корм представлений в різноманітних варіантах і обсягах, і завдяки такій різноманітності вибору, замовити можна як спеціалізоване, так і універсальне харчування для кішок після хірургічних втручань.