Лікувальний корм для кішок при сечокам'яній хворобі: Профілактика сечокам'яної хвороби

Відгуки
Araton Adult No Hairball
Ирина
все, як завжди, дуже швидко і добре. Киці корм подобається
Дякую за корм!
ck2010
Корм Роял Канін як завжди на висоті. Кіт від нього в захваті.

Повнораціонний корм для профілактики сечокам'яної хвороби у котів

До появи і розвитку сечокам'яної хвороби у кішок сприяє розвиток різних патологічних процесів, а також проблеми, пов'язані з захворюванням сечовивідної системи. І серед інших недуг, дана хвороба займає далеко не останнє місце, що є серйозним сигналом для всіх власників домашніх тварин, що мають уролітіаз, камені в нирках або інші хвороби сечовивідних шляхів. На ранніх або хронічних стадіях захворювання, котам в першу чергу необхідний спеціальний раціон, в складі якого будуть присутні тільки натуральні продукти без шкідливих компонентів. І таким критеріям повністю відповідає корм для котів профілактика сечокам'яної хвороби, який ветеринари рекомендують використовувати в якості основного харчування домашніх тварин.

Високоякісний корм для котів профілактика сечокам'яної хвороби

Поряд з такими серйозними недугами, як захворювання серця, дихальних шляхів або травмами, проблеми сечовивідних шляхів також можуть привести до летального результату. Крім цього, без належного догляду, життя кішок буде супроводжувати нескінченний дискомфорт і болі, усунути які можна тільки при грамотному підході до харчування домашніх тварин. Спеціалізований корм для профілактики сечокам'яної хвороби у котів, а також ефективного лікування недуги вже включає всі необхідні продукти натурального походження, які виключають вміст у складі шкідливих солей, консервантів або штучних барвників.

Замовити сухий корм для кішок профілактика сечокам'яної хвороби

Причин появи сечокам'яної хвороби може бути багато, але незалежно від того, що вплинуло на її розвиток, точно продумана дієтотерапія значно знизить навантаження на сечовидільну систему і надасть протизапальну і загальнозміцнюючу дію на організм тварин. Головною особливістю кожного сухого корму для кішок профілактики сечокам'яної хвороби є те, що:

  • в складі харчування кальцій і кальцієві сполуки міститися в максимально обмеженій кількості;
  • в основі кормів лежить натуральне і свіже м'ясо;
  • кожен лікувальний корм для кішок при сечокам'яній хворобі містить в достатній кількості рис, вівсянку і інші корисні крупи.

За низькою ціною купити лікувальний корм для кішок при сечокам'яній хворобі

Не секрет, що спеціалізований лікувальний корм при сечокам'яній хворобі у котів повинен характеризуватися відмінною якістю і бездоганним, екологічно чистим складом. Тільки збалансований і поживний корм містить всі необхідні для активного зростання і гарного самопочуття компоненти, що перешкоджають утворенню каменів і піску в нирках. А купити таке харчування можна вже зараз в каталозі інтернет-зоомагазину Kormax, де лікувальні корми від відомих зообрендов можна підібрати з урахуванням віку, породи та смакових уподобань домашніх тварин.