Dexas

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

ЗООТОВАРИ для домашніх тварин ВІД DEXAS

Компанія Dexas є визнаним лідером у виробництві різних зоотоварів для комфорту домашніх вихованців. Бренд створює унікальну продукцію, розроблену з урахуванням індивідуальних особливостей чотириногих улюбленців і кожен товар - це абсолютно оригінальний/індивідуальний продукт, починаючи з самої концепції і закінчуючи готовою посудом, килимками і багатьма іншими аксесуарами.

Особливу увагу заслуговує посуд для домашніх тварин від компанії Dexax, адже вироби відрізняються зручною і ергономічною формою, яскравими кольорами і стильним дизайном. При цьому бренд не використовує сталь, а тільки безпечні та комфортні в експлуатації матеріали, тому посуд Dexax можна використовувати як вдома, так і брати з собою на відпочинок або в подорожі. У лінійці бренду можна знайти:

  • зручні миски для годування, а також посуд на спеціальних телескопічних підставках;
  • миски для годування собак з кріпленням на пляшку;
  • контейнери для різних ласощів;
  • мірні склянки;
  • абсолютно герметичні кришки для консервів і багато іншого.

КУПИТИ DEXAS АКСЕСУАРИ З ДОСТАВКОЮ ДЛЯ ТВАРИН

Вигідно купити Dexax товари можна вже зараз на сайті Kormax, який пропонує покупцям широкий асортимент зоопродукціі від відомого бренду. В онлайн-каталозі інтернет-зоомагазину власники домашніх вихованців в один клік можуть недорого купити Dexas посуд, килимки та інші товари, адже Kormax співпрацює тільки з офіційними представниками популярних брендів. Це гарантує бездоганну якість всіх представлених товарних позицій на сайті і дає можливість споживачам оформити замовлення на зручну в застосуванні і сертифіковану зоопродукцію екстра-класу. Крім цього, купівля товарів бренду Dexas вирішить безліч поширених труднощів, пов'язаних з громіздкістю посуду, складністю кріплень і додаткових клопотів з миттям мисок для годування, з якими стикаються всі господарі кішок і собак.