Для собак: Клітка

Клітка для собаки в квартиру і перевезення тварин

Для комфортної їзди домашніх собак і для того, щоб у власників вихованців не виникало проблем при їх перевезенні, необхідно використовувати спеціалізовані контейнери і клітини. Варто відзначити, що клітина для перевезення собак може також застосовуватися і для будинку, тому перед тим, як купити клітку для собаки, слід враховувати ряд критеріїв: розмір вихованця, комплектацію та модель клітини, матеріал її виготовлення і цільове призначення. Зазвичай вимоги до клітин для перевезення домашніх вихованців необхідно уточнювати безпосередньо в самій авіакомпанії, якій буде користуватися господар тварини і сам пес, так як багатьма авіаслужбами допускається провезення тварин до 3 кг в кабіні літака в спеціалізованих корзинах або контейнерах в руках у їх супроводжують.

Як вибрати і купити клітку для собаки?

При виборі моделі, велике значення відіграє саме її цільове призначення, так як у цій чиннику клітина для собак може використовуватися в:

  • літаку (така клітина для перевезення собак повинна повністю відповідати заявленим вимогам і стандартам авіакомпанії. При цьому виріб завжди оснащується спеціалізованими подвійними замками);
  • машині (клітка для собак відрізняється компактними параметрами і додатковими можливостями і комплектацією);
  • універсального призначення (клітка для собак даної моделі характеризується стандартними параметрами, наявністю коліщаток та інших додаткових опцій, а також вона може використовувати в будинку, громадському транспорті і т.д.).

Найчастіше клітини використовуються для транспортування собак великих порід і для того, щоб чотириногим улюбленцям було максимально комфортно, багато виробників стали випускати вироби різних розмірів і форм.

Замовити клітку для собаки в квартиру або транспортування в один клік

Важливо пам'ятати, що клітина для собак відноситься до одних з найбільш важливих придбань для домашніх вихованців, адже від її якості, надійності і міцності залежатиме безпека і міцне здоров'я чотириногих тварин. Саме тому, до її вибору необхідно ставитися з усією відповідальністю і віддавати перевагу тільки високоякісним моделям, купити які можна всього в один клік на сайті інтернет-зоомагазину Kormax. В каталозі онлайн-зоомаркету власники вихованців завжди можуть підібрати не тільки ідеальну модель для перевезення собак навіть в багажнику авто будь-якої моделі, а й вибрати клітку, яка створить затишні умови при транспортуванні для самих тварин.