Для собак лежанка: Лежак

Купити лежак для собаки в Києві

Комфорт стоїть на першому місці для кожного чотирилапого вихованця, тому для його забезпечення господарям домашніх собак варто задуматися над покупкою спеціальної лежанки. Лежаки для собак служать ідеальним варіантом спального місця, до того ж сучасні моделі здатні гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр будинку або квартири, оскільки різноманіття вибору моделей приємно здивує навіть найдосвідченіших покупців. Стильні та комфортні лежаки для собак представлені в різних стилях, формах і кольорах. Більш того, купити лежак для собак рекомендується ще й через гігієнічності, адже лежак для собак не тільки дуже практичний в догляді, але і здатний привчити тварину до одного спеціально відведеному особисто для нього місця в будинку.

Стильна лежанка для собак: купити за розумною ціною

Сучасна лежанка для собаки може бути м'якою, з дерев'яним каркасом, жорсткої або мати форму спальника з затишним капюшоном. Варіантів безліч і купити лежак для собаки можна виходячи з характеру, темпераменту і розміру тварини. Але все ж фахівці рекомендують:

  • купити лежак для собаки з капюшоном власникам короткошерстих порід, так як такі лежаки ідеально підходять Йорку, Джек Рассел, таксами та іншим вихованцям невеликих параметрів;
  • звертати увагу на моделі з бортиками в тому випадку, якщо домашні собаки відрізняються середніми і великими розмірами;
  • робити акцент на варіантах з каркасом, якщо вихованець віддає перевагу активний спосіб життя і не любить довго сидіти на одному місці.

А ось матрац-лежанку для собак купити слід господарям собак великих порід, так як така модель створить найбільш сприятливі умови для відпочинку і повноцінного сну.

Лежанка для собак: купити з доставкою

В інтернет-зоомагазині Kormax підібрати найбільш підходящий варіант лежанки можна всього в один клік, адже в онлайн-каталозі представлені найактуальніші моделі в різних забарвлення на будь-який бюджет. В асортименті магазину лежаки з бортиками, вологостійкі моделі, а також лежаки з велюру і вельвету з дерев'яним каркасом. Всі вироби виготовлені з високоякісних і гіпоалергенних матеріалів. Також Kormax гарантує оригінальність продукції, адже компанія співпрацює безпосередньо з відомими брендами і займається продажем тільки сертифікованої продукції відмінної якості.