Посуд та аксесуари

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Надійна і функціональна посуд для собак

Місце для годування є не менш важливою зоною, ніж місце для сну і відпочинку. І тому в обов'язки кожного дбайливого господаря чотириногого друга входить облаштування спеціальної зони для годування в квартирі або будинку, яка має на увазі купівлю індивідуального посуду для собак. Власники домашніх вихованців повинні знати, що будь-який пес завжди запам'ятовує місце, де він завжди може смачно і корисно підкріпитися, де його чекають улюблені ласощі і чиста вода. Тобто, з появою цуценя потрібно спочатку привчати його до одного, спеціально відведеного місця і розташуванню мисок. Надалі така дисципліна допоможе підтримувати чистоту в будинку, адже вихованець не буде розносити їжу по всій квартирі або ховати її в найнесподіваніших місцях.

Індивідуальний посуд для цуценят і вже дорослих собак - це предмети першої необхідності, які в обов'язковому порядку мають бути присутніми в кожному будинку, де живе домашній вихованець. А щоб не помилитися при виборі і купити посуд для собаки високої якості і за найкращою ціною на ринку, варто оформити замовлення на сайті інтернет-зоомагазину Kormax, де є все для росту, розвитку, харчування та догляду за собаками.

Купити посуд для собаки в Києві недорого

Перед тим, як купити посуд, варто враховувати деякі моменти, адже посуд для собак може відрізнятися за формою, розміром, матеріалами виготовлення і висоті розташування. До того ж посуд для цуценят значно відрізняється за габаритами від мисок і тарілок, створених для вже більш дорослих вихованців. Тому власники домашніх тварин повинні враховувати, що:

  • для більш великих порід необхідно підбирати посуд на підставках з можливістю регулювання їх висоти;
  • для дрібних порід собак підійдуть тарілки і миски з різних матеріалів (кераміка, пластик) на підкладках, завдяки яким посуд буде надійно фіксуватися на підлозі і не їздити по всій кухні;
  • мініатюрним собакам підійдуть невеликі миски з низькими бортиками.

Для зручності краще купити відразу кілька тарілок різних розмірів і глибини, де одна буде використовуватися для вологого корму, а друга для сухого. Також виробники посуду для собак пропонують власникам унікальну новинку - дорожні складні миски, які стануть незамінними помічниками в подорожах або походах з домашніми улюбленцями.

Посуд і ряд аксесуарів (антиковзні килимки, контейнери для ласощів, герметичні силіконові кришки і т.д.) можна купити в Києві вже зараз всього в один клік. Для цього достатньо оформити покупку в зоомагазині Kormax і замовити доставку в потрібне місто країни.