Переноски для собак

Переноски для собак для транспортування вихованців

Полегшити знаходження в дорозі або далеку подорож власникам домашніх вихованців допоможе якісна переноска для собак. Крім цього, в ній досить зручно транспортувати тварин по місту або возити на прийом до ветеринара. Головне перед тим, як купити переноску для собаки враховувати параметри самого вихованця, адже своїми розмірами сумка переноска для собак не повинен обмежувати його рухів. Також переноска для собак повинна давати можливість тварині приймати різні і комфортні саме для нього положення сидячи або лежачи, ось чому до вибору моделі сумки слід поставитися з усією серйозністю і велику увагу приділити якості і надійності вироби.

Переноска для собак в буквальному сенсі полегшують транспортування тварин і пересування з ними вулицями міста, до того ж сумки мають ряд різних функцій і просто незамінні для господарів вихованців. Вони дозволять завжди і всюди брати свого улюбленого чотириногого друга без побоювань, що він може комусь доставити занепокоєння. Також сумки при необхідності (і бажанні домашнього вихованця) можна використовувати в якості спального місця в подорож або будинку.

Вигідно купити переноску для собаки в Україні

Існує кілька видів сумок для транспортування домашніх собак:

  • переноска через плече;
  • переноска у вигляді короба з каркасом;
  • слінги (Ергорюкзакі), які носять на рівні грудей;
  • переноска-рюкзаки;
  • сумки-візки.

Кожна відрізняється рядом унікальних характеристик, але вибрати і купити переноску для собаки згідно заявленим вимогам можна в інтернет-зоомагазині Kormax, в якому представлені сумки для домашніх собак на будь-який смак і бюджет.

В онлайн-каталозі представлені сумки виконані з високоякісного та безпечного для здоров'я тварин і людей пластика з металевими і пластиковими дверима, з замками та іншими аксесуарами всіх розмірів і кольорів. У них вихованці завжди будуть відчувати себе безпечно і максимально комфортно. При цьому використовувати такі перенесення можна в будь-який час року: вони не розпалюються на сонці, не сковують рухів тварин і зручні навіть в тривалих поїздках. А замовити вподобану модель можна прямо на сайті Kormax в онлайн-режимі. Замовлення в інтернет-магазині приймаються в цілодобовому форматі, а доставка товарів здійснюється службами Нова Пошта і Укрпошта по всіх населених пунктах країни.