Шлеї для собак

Комфортна шлея для собак для контролю вихованців

Для вигулу собак великих порід ветеринари рекомендують використовувати спеціальні шлейки. Комфортна в носінні шлейки для собаки служить елементом екіпіровки тварини, яка може застосовуватися для лабрадорів, вівчарок, сенбернарів, ротвейлерів та інших великих вихованців. Шлея для собак допоможе з легкістю утримувати чотириногих улюбленців на повідку не завдаючи їм будь-яких дискомфортних відчуттів. Крім цього, фахівці рекомендують купити шлею для собак для прогулянок на свіжому повітрі господарям тварин середніх і навіть дрібних порід, адже на думку професіоналів, шлейки є ідеальним варіантом для вигулу тварин:

  • конструкція шлеи охоплює значну частину корпусу (тулуб, груди і ноги);
  • шлейки для собак дозволить власнику краще контролювати свого вихованця;
  • при різкому ривку шлейки НЕ буде травмувати тварину, так як вона не охоплює шию, що в рази пом'якшує навантаження на тіло пса.

Зазвичай шлеи шиються з натуральної шкіри високої якості, що гарантує власникам вихованців високу міцність і надійність у використанні виробів.

Купити шлею для собаки в інтернет-зоомагазині

За доступною ціною купити шлею для собаки можна в залежності від розміру і породи тварини. І як стверджують досвідчені собаківники, шлеи практичніші на відміну від інших аксесуарів, до того ж сучасний вибір зоопродукціі приємно здивує різноманітністю моделей і кольорів на будь-який смак. До замовлення доступні шлеи з вантажами, їздові, шлеи-жилетки, прогулянкові і вартові вироби, які в широкому асортименті представлені в інтернет-зоомагазині Kormax. Онлайн-маркет зоотоварів пропонує своїм покупцям ретельно відібрану продукцію для домашніх тварин від кращих брендів. Також Kormax гарантує бездоганну якість і надійність товарів, адже інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з відомими фірмами з виготовлення продукції для собак.

У каталозі представлені топові моделі для контролю домашніх тварин, виконані з високоякісних матеріалів з застосуванням міцної і стійкою до різних факторів фурнітури. Також в комплекті до шлеям додаються додаткові аксесуари у вигляді ременів безпеки для авто, спеціальних ручок і кріплень. І незважаючи на підвищену щільність матеріал виробів досить м'який і приємний, що забезпечить максимальний комфорт для собак всіх порід і розмірів.