Прогулянки та мандрівки

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Повідці, контейнери та перенесення для собак в асортименті

Прогулянка з собакою без намордника або нашийника в міських умовах можлива хіба тільки біля будинку. Крім цього, важко уявити собі подорож або поїздку з домашнім улюбленцем без використання спеціалізованих аксесуарів, тому кожному власнику домашнього вихованця в певний час доведеться задуматися про покупку контейнера або перенесення для собак. Всілякі собачі аксесуари стануть незамінними помічниками в довгих поїздках або навіть до банального походу до ветеринара, адже дуже часто переміщення по місту з собакою відбувається в транспорті.

На сайті спеціалізованого інтернет-зоомагазину Kormax кожен власник домашнього вихованця може знайти якісні перенесення, функціональні і практичні контейнери для собак, шлейки для собак, а також повідці для собак і нашийники для собак в широкому асортименті і за найдоступнішими цінами. Оформити покупку можна в Києві на сайті Kormax або за телефонами, через професійних консультантів зоомагазину.

Контейнери для собак та інші аксесуари для транспортування і вигулу тварин

В інтернет-зоомагазині Kormax представлені тільки актуальні товарні позиції, які можна купити як для вигулу домашніх вихованців, так і для їх безпечної і зручного транспортування. В онлайн-каталозі до замовлення доступні:

  • перенесення;
  • контейнери;
  • шлейки для собак;
  • повідці для собак;
  • нашийники для собак і т. д.

Зручні і практичні аксесуари ідеально підходять для вигулу чотириногих улюбленців і їх безпечного переміщення навіть на великі відстані. Варто відзначити, що Kormax співпрацює тільки з перевіреними брендами зоотоварів, тому гарантує високу якість і довговічність виробів. Представлена ​​на сайті зоомагазину продукція відрізняється надійністю і практичністю, а також підвищену міцність, адже все болти, коліщатка і засувки, як і самі вироби, виконуються з стійких матеріалів преміум класу. До того ж контейнери і перенесення можна підібрати з урахуванням розмірів і породи тварин, що в свою чергу, позбавить собак від будь-яких дискомфортних відчуттів на час поїздки або подорожей. А спеціальні нашийники і повідки, замовити які можна в Києві або з доставкою в Одесу, Харків і багато інших міст України, перетворять кожен похід в місто в захоплюючу і веселу прогулянку з улюбленим вихованцем.