Спреї від бліх і кліщів для собак

Відгуки
Bolfo (Больфо) Спрей для кошек и собак
Кристина
Отличный спрей от блох! Обрабатываю перед выходом на улицу.

Спреї від бліх для собак - гарне рішення в боротьбі з різними ектопаразитами

Блохи, а також кліщі і інші шкідливі паразити доставляють безліч незручностей собакам. При цьому, вони є переносниками різних хвороб, що в подальшому може призвести до серйозних неприємних наслідків, які негативно позначаться на здоров'ї домашніх вихованців. Тому фахівці рекомендують особливу увагу приділяти проблемі бліх і проводити лікування не тільки після зараження, а й з метою профілактики навесні та влітку, коли активність ектопаразитів зростає в кілька разів.

Серед достатку всіляких засобів, окрему увагу заслуговують спреї від бліх для собак, які підходять для домашніх тварин всіх порід і вікових груп. Варто зазначити, що використовувати спреї від бліх для цуценят і вже дорослих собак можна без побоювань, адже все спреї від кліщів для собак абсолютно безпечні і нешкідливі для здоров'я чотириногих вихованців.

Підібрати і купити спрей від бліх для собак за ціною виробника

Існують різні спреї від кліщів для цуценят і дорослих домашніх тварин, які ветеринари поділяють на кілька основних різновидів:

  • для довгошерстих і короткошерстих тварин;
  • для ослаблених, хворих і літніх чотириногих тварин (такі спреї від кліщів для собак відрізняються максимально щадним складом і дією);
  • спреї від кліщів для цуценят (характеризуються унікальним складом, завдяки якому використовувати кошти на собаках можна починаючи з двомісячного віку).

Крім цього, спреї дуже зручні й економічні в застосуванні, адже крім обробки самих вихованців, з їх допомогою можна додатково провести обприскування місць їх проживання (підстилок, меблів і т.д.). До того ж ефективність є ще одним унікальним плюсом спреїв, так як кошти діють практично моментально після однократного їх застосування.

Купити спрей від кліщів для собак на сайті професійного зоомагазину

В інтернет-зоомагазині Kormax кожен власник домашнього вихованця може з легкістю оформити замовлення і купити спрей від кліщів для собак за все в один клік. В асортименті зоомаркету представлені найбільш актуальні і затребувані товарні позиції, які завжди знаходяться в наявності зоомагазину. При цьому вся продукція відповідає заявленим стандартам якості, що підтверджується численними сертифікатами і позитивними відгуками покупців сайту.